Konto e mail z fajna domena

hej

Szukam konta pocztowego, oczywiście najlepszy jest Gmail, ale login jaki chciałbym jest zajęty dlatego szukam skrzynki tylko jako adresu a Gmaila będę używał, znacie coś ciekawego?

Ja polecam Onet :wink: Możesz tam sobie wybrać co chcesz mieć po znaku “@”

Pełna lista :

@amorki.pl

@autograf.pl

@buziaczek.pl

@onet.eu

@op.pl

@poczta.onet.eu

@poczta.onet.pl

@vp.pl

Ja polecam o2. Będziesz miał konto 10 GB, i konto w kilku domenach i konto w tlen.pl

adi32 , w tym masę spamu.

Ja również polecam Onet.

może: http://pl.mail.yahoo.com/ (mail: twoj_nick@yahoo.com)

  • nieograniczona pojemność

  • znany i popularny

  • nie mam problemów z niedochodzącymi mail’ami (co w przypadku o2 czy wp wcale nie jest takie oczywiste)

to tylko propozycja, wybór i tak zależy od Ciebie :slight_smile:

Najlepiej kupić sobie domenę i w niej zrobić konto jakie się chce. Oczywiście sama domena nie wystarczy i trzeba jeszcze mieć jakieś (reczej płatne) konto hostingowe, więc tak kolorowo nie jest, ale w sumie to też jakieś rozwiązanie:)

Ja polecę pocztę na Interii, nie przysyłają zbyt dużo reklam, poczta od 6 lat mnie nie zawiodła (w sensie, że coś do mnie lub ode mnie nie doszło, jak zdarzało mi się w przypadku Onet lub o2), oferuje kilka megabajtów na serwer ftp i kilka innych przydatnych rzeczy. Albo skorzystaj z płatnych kont pocztowych, ja akurat posiadam jeszcze konto w domenie linux.pl, przynajmniej jestem wolny od reklam :slight_smile:

Albo można postawić własny serwer pocztowy :slight_smile:

Pozdrawiam!

Mnie Interia zawiodła, są tam jakieś limity odnośnie wysyłania/odbieranie e maili?

Zdaje się, że już o to kiedyś pytałem.

Na o2 da się wyłączyć reklamy.

Mam jeszcze pytanie odnośnie haczyków w kontach e mail znacie może jakieś, ja np zawiodłem się na WP 3 GB, ale na niby.

Interia odpada też z tego względu, że dokleja do końca wiadomości reklamy a to jest dla mnie absolutnie niedopuszczalne.

Zastanowię się nad o2 i Onet chociaż i tak reklam nie będzie mi doklejać nigdzie, bo Gmail wysyła e maile przez swoje serwery a nie kota dołączonego, bo tak to miałbym doklejoną reklamę np jakbym podłączył Interię.

I bardzo dużo reklam. Może spróbuj @ na aol.com

Nie spotkałem się z doklejaniem reklam w Interii, przynajmniej nie na moim koncie :slight_smile: Co do limitów to nie wiem co masz na myśli :slight_smile:

Co do czystej poczty, to zapomniałem o Gery.pl. Od założenia konta (około 2 albo 3 lata temu) nie dostałem jeszcze żadnej reklamy i oferuje chyba też kilka nazw domen :slight_smile:

Pozdrawiam!

To masz fajnie bo doklejają, w AOL tak samo, o2 odpadło bo login w postaci imę.nazwisko@o2.pl jest zajęty a szkoda bo to dobra poczta.

U mnie jest na 2 miejscu po Gmailu, Onet też odpada bo to cienka poczta co najwyżej przeciętna i dokleja reklamy.

Zobaczymy Gery :slight_smile:

Kup domene nazwisko.pl, założ na domenie konto o loginie imie i będziesz miał Imie@nazwisko.pl ? :slight_smile:

P.S ja to mam pomysły :stuck_out_tongue:

Ja polecam gmail.com - poczta idzie w tempie ekspresowym, a yahoo ma pop tylko za opłatą.

gmail.com oczywiście, 0 reklam, 0 spamu, wszystko dochodzi i wychodzi, że się tak wyrażę.

Na Gmail login zajęty niestety, chcę korzystać z Gmaila tylko chce założyć konto gdzie indziej tylko dla adresu, bo chyba pseudonim nie wygląda zbyt profesjonalnie do komunikacji ze znajomymi i kolegami z pracy :slight_smile:

o2 też login zajęty.

Domena z moim nazwiskiem też jest zajęta, miałem też taki pomysł jak Grzesiek1.

Dodane 10.08.2009 (Pn) 17:42

Dobrze rozumiesz, chodzi o to, że Gmail jest popularny, więc nie ma tam dla mnie loginu jaki bym chciał dlatego szukam czegoś z fajną domeną.

Oba zajęte, ale ja wolę imie.nazwisko@domena.pl szukam dalej.

No ewentualnie Hotmail może być tylko domena nie fajna znacie może jeszcze coś.

Po co Ci email? nie lepiej teraz korzystać z tak zwanych kont pocztowych wewnątrz serwisowych takich jak np nasza klasa (http://www.nasza-klasa.pl) czy http://www.superlink.pl. Oczywiście tam niestety nie można wysyłać emaile do nowych znajomych, no ale … kto dziś wysyła do nieznajomych :wink:

Mam witryna mail.com oferuje aż 250 domen.

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi co do naszej klasy to nie korzystam i nie zamierzam korzystać, jak już coś to ewentualnie GoldenLine, bo tam można poznać ciekawych ludzi.

P.S. a tak przy okazji to co sądzicie o domenie email.com?

Na Onecie jak się nie zaznaczy żadnych zainteresowań to będzie mniej reklam a tak do każdego zainteresowania zawsze maja jakaś reklamę i później wszystko idzie do skrzynki.