Konto facebook zhackowane

Witam, dzisiaj skradziono/zhackowano moje konto na facebook. Ktos dodal maila, zmienil haslo i dodal weryfikacje 2 etapową przez google authenticator , jednak nie usunął moich 2 maili i numeru telefonu przez co udalo mi sie zmienic haslo ale nie moge sie wlasnie zalogowac przez weryfikacje 2 etapową. Do faceboka przeslalem dowod, ktory mi przyjeli, ale wyslali mi tylko link do zmiany hasla ktore juz zmienilem. Proszę o pomoc, czy mam szanse odzyskać je?

Raczej kiepskie, można to porównać do „świadomie” utraconego 2FA i kodów zapasowych.

https://pl.reddit.com/r/facebook/comments/13qkqlc/facebook_2fa_two_factor_authentication_login/

(Widać trafiasz na bota lub osobę, co nie czyta twojej prośby ze zrozumieniem w panelu pomocy Meta)

@oscar01 Spróbuj kliknąć, że nie masz dostępu do Google Authenticator. Jeśli jest nr telefonu, to się może coś da zrobić.

w mailu od facebook dostalem ze oni sie tym nie zajmują :sob:

jedyne co mozna kliknac to ze zapomnialem hasla, ktore mam.

Chyba zostaje prosić znajomych, by oznaczyli konto jako przejęte a komputery w domu przeskanować czy nie masz trojana lub keyloggera - telefony warto przywrócić do ustawień fabrycznych jak malware nie wgrało się na partycję odzyskiwania lub generuje fejkowe przywracanie nawet z kombinacji klawiszowej.

Bez roota tak malware może? Wow.

Zasługa luk 0-day w niewspieranym modelu.