Konto Facebook zhakowane- obejście uwieżytelniania dwuskładnikowego.

Cześć, piszę tu pierwszy post i od razu z prośbą o pomoc… Z góry dzięki jeśli ktoś znajdzie chwilę.
3 dni temu zarówno mi jak i mojej żonie skradziono konta na facebooku. Miałem zarówno silne hasło jak i uwierzytelnianie dwuskładnikowe- wszystko obeszli. Zamieniono adres mail, usunięto nr telefonu. Złodziej ustawił także swoje uwierzytelnianie dwuskładnikowe- ja nie włączałem aplikacji uwierzytelniającej- teraz jest ustawiona.
Generalnie facebook trochę pomógł, bo na mój wniosek (po wysłaniu skanu dowodu osobistego) zablokował konto i zmienił z powrotem adres mail na mój. Niewiele to jednak wnosi, bo i tak nie mogę zalogować się na konto ani zmienić hasła, bo jest ta aplikacja Google Authenticator, której nie parowałem z facebook… Tak, że raczej po temacie.

U żony jest jeszcze gorzej, bo u niej nie da się zablokować konta i złodziej kradnie pieniądze od znajomych prosząc o blick przez messenger. Sprawa zgłoszona na policję. Konto jest aktywne, a facebook chyba widzi to tak, jakby złodziej był prawowitym właścicielem konta i nie chce nawet skanu dowodu osobistego od mojej żony.

Opis obu przypadków jest dla nakreślenia sprawy, natomiast prośba jest taka:
Czy mógłby ktoś zobaczyć czy przypadkiem na kompie czegoś nie ma? tzn zamieszczam pliki .txt z FRST.
Komputer sprawdziłem różnymi sposobami (min RogueKiller, defender) i wychodzi jakby poza kilkoma nieaktualnymi programami było ok. Proszę o pochylenie się nad tematem jeśli to możliwe.

Shortcut.txt (66,1 KB)
Addition.txt (80,2 KB)
FRST.txt (71,0 KB)