Konto firmowe / FanPage firmy na Facebook - straciłem dostęp

Cześć,

Od 2020 roku nieregularnie prowadzę firmową stronę na FB - dodaje zdjęcia z realizacji itp.

Aby prowadzić taką stronę musiałem specjalnie założyć konto prywatne (którego nigdy nie miałem) a potem kolejnym krokiem było założenie strony firmowej. I tak to wszystko działało.

Ostatni mój wpis jest z maja 2023 i wczoraj postanowiłem się zalogować aby dodać coś nowego. I tutaj rozczarowanie. Z konta prywatnego nie mogę się przełączyć na konto firmowe (nie ma go - nie widzę strony firmowej w ogóle)

Prowadzę również Instagrama, ale pod inną nazwą lecz gdy dodaję coś na Insta to nie dodaje to się na stronie FB więc nie wiem czy ma to jakiś związek. Dodam, że nigdy nie łączyłem Insta z FB

Jedynie co zauważyłem w ustawieniach Insta to że pojawił się tam FB - nic takiego nie ustawiałem.

Poniżej screen.

Napisałem już do FB, ale nie wiem czy dostanę odpowiedź więc może Wy mi pomożecie / podpowiecie jak ponownie odzyskać dostęp do strony firmowej w FB.

Dzięki!

Mam ten sam problem.
Było konto i nie ma do niego dostępu teraz.
W jaki sposób skontaktowałeś się z FB?
Próbowałam przez centrum pomocy, ale te ich rozwiązania wielkie g… dają…

Jest bardzo ciężko z kontaktem z FB w tej sprawie. Pisałem z nimi na czacie, że sprawdzą problem i się odezwą. Do chwili obecnej zero kontaktu a minęło ponad 2 tygodnie.

Mam tylko informację, że logowania na moją „firmówkę” były z Chin i Brazylii więc jakiś bot mi przejął FP. Tylko nie wiem po co skoro miałem tam dwucyfrową liczbę obserwujących więc profil całkowicie bezużyteczny dla chęci zysku. A może to zlecenie konkurencji ? Tego pewnie się nie dowiem …

A Ty jak poradziłeś sobie ?