Konto Gmail - Nie wiem czy wybrałem "dla mnie" czy "dla firm"

Po 12 latach postanowiłem zmienić swój adres e-mail. Założyłem konto Gmail, ale w lekkim pośpiechu i mam wątpliwość czy nie kliknęło mi się opcji “Do zarządzania firma” zamiast “Dla mnie” Czy jest jakaś różnica w interfejsie między tymi rodzajami kont? Czy zauważyłbym różnicę między nimi? Bo mam jedno konto osobiste na Gmailu już. Jeśli nie to może można to gdzieś sprawdzić? Wybaczcie za durny wątek i proszę ewentualnie przenieść do właściwego działu.

W opcjach będziesz miał zaznaczone konto spersonalizowane pod firmę czy coś takiego a różnica może być w narzędziach albo reklamach. Może google bardziej interesuje się zawartością konta jako teoretycznie bardziej wartościowego :wink: Samo korzystanie ze skrzynki raczej jest bez różnicy.

1 polubienie

W przypadku konta prywatnego w Ustawienia->Konta i importowanie jest pozycja “Używasz usługi Gmail w pracy?” Poza tym na firmowym mam “Konta” (bez “i importowanie”)

Poza tym nie wiem, czy mam ustawiony jakiś inny motyw, ale kliknięcie w 9 kropek obok przycisku zarządzania kontem pokazuje mniejsze ikonki i na liście jest Google+.