Konto GOG

Witam,

Otóż czy jest legalne pożyczenie konta (zalogowanie się na danych kolegi i pobranie gry na moim PC) na platformie GOG z Wiedźminem 3  który zakupił go legalnie w sklepie? Jak Wiesiek na tej platformie nie ma zabezpieczenia DRM tak jak na Steamie, więc chyba możliwe będzie jego pobranie…

Z góry dziękuje za odpowiedź! :slight_smile:

Będzie to możliwe technicznie (na tym polega DRM), jednak nie różni się to niczym, jak pobranie tego samego “instalatora” z torrentów, czy innego “szemranego” źródła. Wstyd, żeby nie wspierać studia z Polski.

Wiem, ale co poradzę że mnie naszła taka chęć na tę grę. Kupiłbym tego Wiedźmina z chęcią, ale budżet nie pozwala na takie cuda. Wiem niby 100zł nie dużo, ale mam ważniejsze wydatki.

Jeszcze jedna sprawa, czy nie jest to złamanie regulaminu - inaczej czy jest to po prostu legalne?

Nie jest legalne, a ten post powinien już dawno polecieć w kosz. Jak Cię nie stać na Porsche to idziesz na parking ukraść komuś żeby się przejechać? Grę warto kupić bo te 100zł to moim zdaniem bardzo niewygórowana kwota jak za takie cudo :wink: Wesprzyj polskie studio bo tworzą kolejną perełkę czyli Cyberpunk 2077 i parę groszy im się przyda :wink:

Dziękuje, skoro nie jest legalne to nie zrobię nic w takim wypadku. Może z czasem sobie kupie na jakiejś wyprzedaży. Tak czy siak, przekonałeś mnie. A co do tego Porsche to ma je mój kolega i ja chcę się jedynie nim przejechać ;) Można zamknąć.