Konto google bez telefonu

(xeth) #1

jak założyć konto Gmail bez telefonu ?

sshot16d.png

(Msprungk) #2

Zgodnie z dyspozycją podaną na dole zgłosić

(xeth) #3

to zgłoszenie to jest taka bardziej ankieta wypełnienie jej absolutnie nic nie daje

(Cedar) #4

Nie masz dostępu do żadnego telefonu czy nie chcesz podawać tego numeru "dla zasady"?

(xeth) #5

nie chce żeby konto google było powiązane z moim numerem telefonu

(Cedar) #6

Całkowicie Cię rozumiem, ale w tym co pokazujesz w pierwszym poście zastrzegają się, że nigdy nie użyją tego numeru jeśli tego wyraźnie nie chcesz.

PS. Od kiedy to wprowadzili? Kilka miesięcy temu zakładałem komuś konto gmail i tego nie było.

(xeth) #7

jakieś 2 miesiące temu to zauważyłem myślałem ze to przeczekam ale się nie udało

zastrzegają sie ale cóż z tego może nie wyślą SMSa z reklamą czy nie będą nic wciskać przez telefon ale dla Gogola mój numer telefonu=adres email

(Msprungk) #8

Ale jaki to problem kupić starter Playa za 5 zł i podać ten numer?

(Tuspamowac) #9

W skrócie:

1. Zarejestrować się tu na spamowego maila, wybierając w How would you like to receive your messages? - Send them to my email address only, w pozostałych pierwszą opcję.

2. Zarejestrować się w Googlach z lokalizacją USA.

3. Wybrać do weryfikacji połączenie głosowe i wpisać numer otrzymany na K7.

4. Po paru chwilach przyjdzie mail z nagraniem kodu.

(system) #10

A nie prościej podać np. 666666666? Ja nigdzie nie mam prawdziwego nr.telefonu a jakoś żyję:wink:

Tylko sprawdzić czy ten wymyślony już do kogoś nie należy;)

(xeth) #11

Maxim128 nie można tam podać zmyślonego numeru, gdyż na niego wysyłany jest kod weryfikacyjny bez niego skrzynki nie założysz.

(system) #12

To tak jak pisał MarS pokupować startery(dzięki Bogu można je jeszcze anonimowo kupować- Orwell do nas w tej kwestii na razie nie zawitał) i masz na takie okazje.

Ewentualnie pozbierać od znajomków stare karty:)