Konto gościa a instalacja programu

Witam jestem poza domem i mam przed soba 12 letni komputer w którym mogę się zalogować tylko na konto gościa ponieważ pozostałe dwa konta tj. konto normalne (administratorskie) oraz konto te które wchodzi się przez system awaryjny (Administrator) są na hasło. Konto gościa ma ograniczenia a ja chciałbym zainstalować jeden program

I tu pada moje pytanie czy jest możliwość zainstalowania takiego programu oraz czy jest możliwe abym z konta gościa wszedł jakos na Administratora i nadał sobie prawa administratorskie.

Cześć

Z konta gościa nie ma możliwości instalacji programów czy zmiany hasła dla konta z uprawnieniami administratora.

O możliwych sposobach obejścia tego problemu nie będę wspominał, wszystko jest w Google :wink:

sęk w tym, że ja szukałem w google przez 2 godziny i znalazłem sposoby a żaden z nich nie działał dlatego zwróciłem się na to forum a twoja odpowiedź nic nie wnosi bo to że z gościa instalować programów się nie da to “każde dziecko wie”

@edt

mam jeszcze jedno pytanie jak przeniesc biblioteke kernel32.dll do system32 skoro przy przenoszeniu wyskakuje blad ze plik jest obslugiwany slyszalem ze mozna przez wiersz polecen lecz nie wiem jak to zrobic

ps w google szukalem i nie znalazlem