Konto internetowe


(Iksdowy) #1

Hej!

Otóż zamierzam się do założenia konta internetowego, ale pojawia się pytanie gdzie? Jestem uczniem i mam 19 lat. Konto jest mi potrzebnie wyłącznie do allegro, aby zobaczyć czy kasa na koncie juz jest i takie tam. Ważne, żeby było bardzo tanie w prowadzeniu, oprocentowanie może być nawet 0 % xD No i ważne, żeby nie było minimalnej wpłaty miesięcznej. Bo może się tak zdarzyć, że nie raz nie będę czegoś sprzedawał... Ma ktoś może jakąś propozycje ?


(xeth) #2

polecam mbank nie ma żadnych opłat ani za karte ani za prowadzenie na konto nie musi nic wpływać nawet jakieś oprocentowanie daja :stuck_out_tongue:


(Lopio) #3

Jestem klientem mBank i również polecam ich usługi.


(Hitm3n) #4

ja także polecam mBank. osobiście prowadzę IzzyKonto, ale podobne warunki są na normalnym :wink:


(Iksdowy) #5

Acha :slight_smile: Dziękuję Panowie :slight_smile:

A to wystarczy złożyć ten wniosek przez internet czy jak ? Wybaczcie moją ułomność, ale kompletnie zielony jestem :slight_smile:


(skrzek) #6

ja również mam mbank ale jesli tylko do allegro i chcesz wiedzieć szybko czy zaksięgowali wpłatę to proponuję konto Direct w ING

http://www3.ingbank.pl/u235/navi/53968

a dlaczego??? wszystko 0zł (musisz kartą zapłacić miesięcznie min.100zł inaczej 2zł prowadzenia) a największy plus to serwis SMS za free - czyli w momencie gdy dostaniesz kasę - dostaniesz też smsa i nie musisz sprawdzać. bankomaty ing i euronetu.

korzystam z mbanku i ing i osobiście wolę ing.

-- Dodane 13.02.2009 (Pt) 15:25 --

nie trzeba

tam jest aktualnie promocja że jeśli przez 3 miesiace dostaniesz tam wyplatę to oni dadza ci 100zł gratis


(StG 44) #7

Co google nie działa?

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=mba ... =&aq=f&oq=


(Iksdowy) #8

Nie no sorry specu. Taki głupi nie jestem i każdy kretyn potrafi wpisać na pałe mBank! Ciebie nie pytałem. Było to skierowane bardziej do osób które już się wypowiedziały i może one chciały się wypowiedzieć bo mieli już ta czynność za sobą...


(StG 44) #9

:stuck_out_tongue:

Regulamin sobie poczytaj.

Tak wiem, że (prawie) każdy kretyn potrafi wpisać w google, tylko szkoda, że nie każdy kretyn, co widać na twoim przykładzie, potrafi wejść na strony mBanku i przeczytać co tam jest napisane. :stuck_out_tongue:


(Grzesiek1) #10

Oj no spytał o to jak się ludzią korzysta z kont, może nie chciał wierzyć bezmyślnie reklamą i pustemu marketingowi ?

Osobiście korzystam od lat z multibanku , ale o mbanku słyszałem wiele dobrego.

Przelewy szybko, bankomatów wiele, prowizje niskie, choć naciąłem sie pare razy że wybrałem nie w tym bankomacie gdzie trzeba i mi pociągneło z 2-5zł za wybranie z nie tego bankomatu co by chcieli :PP