Konto na Amazon

Witam serdecznie, jest taka sprawa iż chciał bym zamówić pewien produkt a dokładniej wydech do quada właśnie ze strony Amazon. W Polsce ten wydech jest niedostępny a jeśli już jest to kosztuje sporo więcej. Niestety nie mam możliwości zapłacenia na owej stronie za zakupy ponieważ nie posiadam karty kredytowej. Poszukuję osoby która ma takowe konto i ma możliwość zmówienia oraz zapłaty na tej stronie. Oczywiście pieniądze mogę przelać na konto z dodatkiem za pomoc, tylko jest to trochę kwestia zaufania…
Mam nadzieję że jakoś się dogadam i obie strony będą zadowolone i że nikt nie zostanie bez pieniędzy.

Pozdrawiam serdecznie Korekczek123

Ale chyba masz kartę debetową? Płaciłem na Amazonie zwyczajnie taką debetówką i nie było problemu. PayPal chyba tez tam dalej działa.

1 polubienie

Były jakieś problemy z polskimi kartami na Amazon.de. Chciałem kupić płytę CD i nie puszczało mi karty debetowej. Dziś rano jednak przy użyciu tej karty udało mi się zapłacić (musiałem tylko zaznaczyć opcję, że moja waluta to PLN). Może w czymś Ci to pomoże.

1 polubienie

Z tego co wiem na Amazon płacenie w innej walucie niż PLN musi odbywać się przez kartę, która jest przypisana do konta w tej właśnie walucie - sam miałem problem jak płaciłem w USD, choć wcześniej bez problemu mój bank sobie kwotę normalnie przewalutował. Jest to dla mnie o tyle niezrozumiałe, że pobierana z karty kwota dalej jest w innej walucie i dalej bank ją sobie przelicza. Chodzi tylko i wyłącznie o zmiany waluty na stronie, która jest tylko przeliczana po obecnym kursie, co i tak nie ma wpływu na nią już podczas płacenia.

1 polubienie

Niestety mam tylko konto bankowe i nic więcej, a czy PayPal pobiera jakieś opłaty za konto ? Ile czasu idzie produkt ze stanów ? PayPal rozwiązał by moje problemy z zapłatą ?