Konto na AQQ czy ono zostanie skasowane po wprowadzeniu abonamentu?

Witam tak jak w temacie miałem konto na aqq i czy ono zostanie skasowane po wprowadzeniu tego abonamentu ?

nie wiem czy w dobrym dziale piszę ale dzięki za pomoc

Nie zostanie skasowane, zostanie wprowadzony migrator, który za Ciebie zrobi migrację na inny serwer Jabber XMPP,  twoje zadanie to kilka klików.

a co robić jeżeli nie pamiętam haseł do tych starych kont żeby sie wyrejestrować aby przypadkiem nie płacić za to miałem tylko konto na gg przez aqq

Jak masz tylko GG to możesz wyłączyć aktualizacje programu i zostać na tym co masz obecnie, nie jest Ci potrzebna migracja ani płatna opcja :slight_smile:

wszystkie konta AQQ zostaną wyłaczone po 1. kwietnia, wystarczy zmigrować na inny serwer. Migracja za pomocą migratora polega na tym, że ów migrator doda wszystkie kontakty z konta AQQ na konto do którego zmigrowałeś. Znajomi będą musieli cię na nowo zaakceptować.

dzięki ludzie bo już myślałem że jak nie skasuje tych kont to będe musiał za to płacić były to konta gg założone przez aqq a po zmianie komputera na nowy zapomiałem tych emaili do tych kont

Możesz migrować na serwer “dobreprogramy.im” (zrobiłem to już dziś).