Konto na AQQ czy ono zostanie skasowane po wprowadzeniu abonamentu?

(Sebastianadamski) #1

Witam tak jak w temacie miałem konto na aqq i czy ono zostanie skasowane po wprowadzeniu tego abonamentu ?

nie wiem czy w dobrym dziale piszę ale dzięki za pomoc

(Semtex) #2

Nie zostanie skasowane, zostanie wprowadzony migrator, który za Ciebie zrobi migrację na inny serwer Jabber XMPP,  twoje zadanie to kilka klików.

(Sebastianadamski) #3

a co robić jeżeli nie pamiętam haseł do tych starych kont żeby sie wyrejestrować aby przypadkiem nie płacić za to miałem tylko konto na gg przez aqq

(Semtex) #4

Jak masz tylko GG to możesz wyłączyć aktualizacje programu i zostać na tym co masz obecnie, nie jest Ci potrzebna migracja ani płatna opcja :slight_smile:

(Piotrek2255) #5

wszystkie konta AQQ zostaną wyłaczone po 1. kwietnia, wystarczy zmigrować na inny serwer. Migracja za pomocą migratora polega na tym, że ów migrator doda wszystkie kontakty z konta AQQ na konto do którego zmigrowałeś. Znajomi będą musieli cię na nowo zaakceptować.

(Sebastianadamski) #6

dzięki ludzie bo już myślałem że jak nie skasuje tych kont to będe musiał za to płacić były to konta gg założone przez aqq a po zmianie komputera na nowy zapomiałem tych emaili do tych kont

(Grabkamy) #7

Możesz migrować na serwer “dobreprogramy.im” (zrobiłem to już dziś).