Konto PayPal

Witam, czy można ukryć imię i nazwisko na PayPal? Gdybym używała fikcyjnego nazwiska na paypal to mogłabym wypłacić te pieniądze w banku?

Od pewnego czasu streamuje i chciałabym aby ludzie którzy wysyłają mi donate na paypal nie widzieli mojego imienia i nazwiska, nie chciałabym jeszcze zdradzać danych.

Raczej nie, w przypadku PP imię i nazwisko podane w koncie PP musi zgadzać się z imieniem i nazwiskiem posiadacza rachunku po dodaniu nr konta do wpłacania/wypłacania pieniędzy.

zgaduje, że konto biznesowe paypal może mieć taką opcje, że masz jakąś nazwę zamiast imienia i nazwiska.

Podawanie fałszywych informacji o danych osobowych w internecie, a w szczególności w sprawach finansowych, jest przestępstwem.

Nie wiem, czy da się ukryć imię i nazwisko na PayPalu.

Nie widzę opcji aby to zmienić dla konta podstawowego. Wiec dla konta prywatnego paypal się nie da.

Czy mogę założyć konto firmowe na PayPal nie posiadając działalności gospodarczej?

Hmm teoretycznie jest taka sytuacja prawna gdzie prowadzisz działalność jako niezarejestrowana. Wiec powinna być taka możliwość.

Przepisy polskiego prawa umożliwiają wprawdzie nierejestrowanie działalności gospodarczej, jednakże tylko wówczas, gdy poziom naszych przychodów w jakimkolwiek miesiącu nie przekracza 50% kwoty minimalnego wynagrodzenia (w 2020 roku będzie to kwota 1.300 zł).