Konto pocztowe


(Krzysztofsulikowski) #1

1.Mam pytanie do ilu osób moge wysłać na raz maila, np. jesli chce wyslac do 2000 adresatów to czy posiadając bezpłatne konto moge to zrobić, a jeśli nie to co powinienem zrobić, abym mógł coś takiego robić?

  1. Aby adresat myslal ze wysłałem tylko do niego, anie że jest jednym z tych 2000 to wysraczy, że wrzuce w BAtcie wszystkie adresy do kopi ukrytych??

(system) #2

Spam? :?


(Farall) #3

KSJF żeby cię nie spotkało nieszczęście wystarczy zwykle wysłać do 10-20 osób, więc może oczszczędź tego pozostałym 1980-ciu ...


(Azpr) #4

to juz chyba pod spam podchodzi?

zainstaluj na jakims serwerze liste mailingowa 8)


(Krzysztofsulikowski) #5

Potrzebne mi to jest do pracy i bynajmniej nie chodzi o spam, mamy wielu współkontrahentów. Dlatego prosze o inne rozwiązanie niz lista mailingowa bo ona nie wchodzi w gre.

Jeśli ktoś może mi udzielić fachowej porady jak to moge zrobić to będe bardzo wdzieczny


(Azpr) #6

dlaczego nie wchodzi w gre? no jak che Ci sie wpisywac maile dla kazdego z osobna to ok :wink: te ukrycie maila do kazdego nie zawsze działa :wink:


(Krzysztofsulikowski) #7

NO bo o ile mi wiadomo, to z lista dyskusyjna jest tak, że jak ktoś będzie chciał mi odpowiedzieć na liste mailingową to wszyscy tą wiadomośc otrzymają. A biorąc pod uwage, że np odpowiedź może być szczegółowa pod jakąś firme to po co ma każdy o tym się dowiadywać. MOże się nie znam na tym , aż tak ale czy istnieje możliwośc w takiej liście mailingowej , że odpowiedź będzie wysyłana tylko np na maila naszej firmy, a nie do wszystkich??


(Azpr) #8

raczej ze odpowiedz bedzie przychodzic na maila firmowego :wink: przynajmniej mozesz tak ustawic


(Wiesio52) #9

Najprościej w pole adresu oddzielać poszczególne adresy średnikami. Ale do 2000 adresatów nie wiem czy to wystarczy, bo to trochę monotonna praca :smiley:


(boczi) #10

http://www.sare.pl/?no_pop=1


(Maciejpiechocki) #11

Selteco Newsletter Sender

http://www.selteco.com/nsender