Konto rapidshare a zmiana loginu - zakazane?

Właśnie zakupiłam konto na RS poprzez Allegro i użytkownik który mi wysłał login i hasło zaznaczył że nie należy zmieniać loginu tylko hasło i adres e-mail bo zaszła zmiana w regulaminie RS i że w przypadku zmiany loginu konto zostanie zablokowane. Gdzie jest zapisek mówiący o tym że nie można zmienić loginu?

W ogóle jest taka opcja żeby zmienić login, bo ja nigdzie nie widze :stuck_out_tongue:

A temu gościowi to chyba chodziło o jakiś jego wewnętrzny regulamin - znaczy wynajmujesz od niego konto i on ustala zasady.

Wątrpie żeby RS kiedykolwiek zabraniał zmiany hasła czy maila bo to by było po prostu bez sensu.

kupowałeś w sklepie? jeżeli nie to ten użytkownik Cię kłamie, po co RS miałby zostawiać możliwość zmiany loginu lub maila, gdyby było to karane banem. Kupiłeś konto to natychmiast powinieneś zmienić Logi, Hasło oraz maila, możesz zmienić to w opcjach Settings, oczywiście pierw musisz zdeaktywować Security-Lock, a żeby to zrobić musisz mieć dostęp do miala który jest wpisany w Twoim koncie. Jeżeli nie masz dostępu do tego maila to ten użytkownik zrobił Cię w konia, i pewnie sam też korzysta z tego konta :stuck_out_tongue:

Hasło i e-mail oczywiście ze zmieniłam, lecz do konta loguję się poprzez numer konta a nie własnego loginu. Czyli mogę login ustanowić bez konsekwencji?

Myślę, że możesz, ja się loguje za pomocą loginu a nie za pomocą numeru konta.