Konto Steam niemożliwość zalogowania

Witam wszystkich otóż mój problem polega na tym że gdy loguje na konto steam żąda kodu potwierdzającego tym problem że wiadomość jest wysłana do nieistniejącej poczty email.

1.czy da się odzyskać konto?

Chyba pozostaje tylko napisać do valve i opisać problem

  1. Logujesz się z nowego ip z którego się jeszcze nie logowałeś?

  2. Podawałeś jakiekolwiek maila?

Taka sytuacja się pojawia gdy do konta został przypisany email - w ramach bezpieczeństwa. Kod trzeba podawać przy logowaniu na konto z innego komputera. Jedynym kto może pomóc jest Valve.

Problem ty że nie wiem jak zabrać napisania formularza do nich że wysyłają mi wiadomości do nie nieistniejącej poczty email tym kodem potwierdzającym nie wiem jak za to się zabrać :frowning:

1.tak

2.tak -tylko ja znam emaila mojego nikt inny który już nie istnieje

Necrum0 , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Bez paniki…

Tworzysz konto na stronie supportu steam i tam podajesz email, nie ten który nie istnieje może być jakiś inny.

I w tej chwili możesz do nich napisać w sprawie konta mam nadzieje, że się połapiesz gdzie. Podajesz wszystkie dane konta tj.

login

ostatni email

i z tego co się orientuje będziesz musiał podać cd-key gry na której jest to konto wraz ze zdjęciem tego klucza bo jakoś to muszą zweryfikować.

2 rzecz.

jeśli na koncie jest wpisany adres email który nie istnieje to dlaczego nie stworzysz konta na poczcie o takiej nazwie? :expressionless: