Konto w banku dla studentów do 30 roku życia - najtańsze

Witam,

Jakie możecie polecić, na chwilę obecną, najtańsze i najkorzystniejsze w sensie utrzymania konto dla studentów i do 30 roku życia? Dodam, że nie mam żadnych stałych przychodów typu do 500 zł czy 1000 zł, z których potem ma się jakieś korzyści i bonusy od banku. Od czasu do czasu coś kupię, sprzedam, ktoś mi coś wpłaci. Z karty też bardzo rzadko korzystam, prawie wcale.

Z góry dzięki za propozycje,

Pozdrawiam.

Może to Ci pomoże :slight_smile:

http://www.mbank.pl/indywidualny/rachun … nanie.html

Sprawdź http://indywidualni.bzwbk.pl/konta/stan … to-30.html

Mam je od roku, płacę jedynie 2zł ubezpieczenia za kartę miesięcznie i jest całkiem spoko. Sam kupuję trochę przez internet, również w obcej walucie. Bardzo wygodna obsługa online. Jedyne, co mi nie pasuje to prowizja w bankomatach Euronetu :confused:

WBK odradzam skasują Cię w tym banku jak za zboże czyli wyjdziesz jak Zabłocki na mydle

?

Mógłbyś sprecyzować?

Kasować to będą - w mBanku - bodajże od lipca czy sierpnia wprowadzana jest opłata miesięczna za użytkowanie karty debetowej - 2zł. W WBK < 30 natomiast sami na siłę chcieli mnie uszczęśliwić i ok. 2zł miesięcznie ściągają za tzw. ubezpieczenie karty, jednak mam zamiar się tam do nich przejść, bo to prawdopodobnie przymusowe nie jest :wink:

Zdecyduj się na mBank lub inteligo - zasady obu kont będą od 1 sierpnia identyczne - przy płatności karta na minimalną kwotę 100zł w miesiącu nie będą pobierane żadne opłaty.

Potwierdzam >30 w BZWBK to crap. Do dwóch zł dolicz sobie 3 zł za użytkowanie karty. Teraz wprowadzili że przy użytkowaniu karty i wypłatach opłata jest niwelowana ale jak ktoś rzadko korzysta to na prawdę nieciekawie :confused:

No rzeczywiście, CAŁE 2zł !

Po pierwsze jest to śmieszna kwota, a po drugie karta jest po to żeby jej używać. Jeśli komuś nie potrzebna to po co zamawiał, a 100zł wydać w miesiąc to naprawde mało

Błażej , podeślę na PW nr konta, walniesz zlecenie stałe co miesiąc na 2zł mi i Tobie wszystko jedno, a mi sie zawsze przyda :stuck_out_tongue:

btw. 20 zl to jeszcze śmieszna kwota, czy juz nie? a 200 zł?

No widzisz, a nie łatwiej ci będzie zrezygnować z karty/konta skoro nie korzystasz?

Nie rozumiem zabardzo osób które posiadają karty i z nich w ogóle nie korzystają, a później wielkie oburzenie.

Ale to własnie odwrotnie… jak duzo korzystasz to taka opłata raczej juz nic nie robiłaby… bo w końcu wiesz za co płacisz. A jak prawie nie korzystasz to masz poczucie, ze tracisz 2 zł. Szczególnie jak ktoś ma więcej kart i więcej kont to bywa, ze korzysta z niektórych bardzo rzadko. I jak ktoś z takiej karty ma skorzystać np. raz na pół roku to go wyjdzie 12zł za 1 transakcję.

Do tej pory opłat żadnych nie było i ich oferta była jak dla mnie bezkonkurencyjna. Teraz to dno - oferta taka jak inne.

A mi w BZWBK pociągnęli kasę za nową kartę bo skończyła się jej ważność, nie mówiąc, że za sprawdzenie stanu konta w bankomacie biorą 1,5zł…