Konto w banku - studenckie


(sdlike) #1

Potrzebuję założyć konto w banku pod stypendium. Które banki mają obecnie dobre oferty jeżeli chodzi o takich jak ja?


(askow) #2

Credit agricole. Konto: Jedynka, chyba ostatnie konto z warunkiem bezpłatnej karty tylko 1 zł. wydane m-cznie. Poza tym całkowity brak opłat. Działa dla młodych ludzi do 26 roku życia.  Ograniczenie to bankomaty euronet i firmowe jako bezpłatne.    


(Piotrek2255) #3

Smart Bank(Grupa FM Bank) całkowite zero i ciekawe rozwiązania w euro, Inteligo(0zł za kartę po wydaniu 100zł, kartę można zastąpić IKO/BLIKiem), ING konto Direct- 0zł za kartę po wydaniu bodaj 300zł, darmowe bankomaty, całkiem rozsądna appka.


(Kpc21) #4

http://www.ekontobankowe.pl/ranking-kont-studenckich

http://kontostudenta.pl/bank/konto-studenckie-ranking.html

Porównaj sobie wszystkie oferty.


(skrzek) #5

ing w styczniu wprowadza opłatę - 2,5pln za każdorazowe skorzystanie z obcego bankomatu (poza cash4you), jedynie pierwsze w miesiącu podjęcie środków jest bezpłatne.


(Piotrek2255) #6

No to lipne to konto. 

Ja radzę nie patrzeć na promocje studenckie w kontach bankowych, tylko wybierać taki bank, który posłuży lata i nie będzie kombinował z warunkami i opłatami za prowadzenie.


(Lufcik) #7

Getin Bank: Konto Getin UP Free - do 28 roku życia masz za free. Nie płacisz za kartę, za konto, za bankomaty. Dodatkowo, getin bank oferuje tzw. pakiet korzyści i lokaty na naprawdę fajnym procencie.


(apanasiuk) #8

W banku pocztowym jest konto za zero, nie trzeba mieć karty do konta, a w mbanku i w t-mobile usługi bankowe też za zero pod warunkiem braku karty do konta. Ale jeśli jest już karta to wydać trzeba 200 - 300 zł poprzez płatność bezgotówkowo i wtedy się nie płaci.


(Mosnys) #9

Ja posiadam konto bankowe w BZWBK “Konto Godne Polecenia” i jestem z niego bardzo zadowlony!


(dobrygosc) #10

Szukaj darmowej oferty. Albo wręcz konta, na ktoym możesz zarobic. Bardzo dobrą ofertę ma mbank. Można tam sporo zyskać płacąc za zakupy nie kartą ale telefonem. Promocja trwa do połowy stycznia z tego co wiem tak wiec im wcześnie załozysz tam konto to tym więcej zyskasz. Zerknij sobie tutaj:

http://www.prawy.pl/gospodarka/10498-porownanie-najlepszych-kont-bankowych-dla-studentow

 

Masz artykuł o tym gdzie warto jest obecnie założyć sobie konto dla studentów. 


(Apgarden) #11

PKO Konto dla Młodych - duży bank, dużo oddziałów, bezpłatna wypłata ze wszystkich bankomatów Jedyna konieczność, żeby nic nie płacić to wykonanie 5 płatności kartą miesięcznie na dowolną kwotę.