Konto w mBanku


(system) #1

Witam :smiley:

Tydzień temu złożyłem wniosek przez internet o założenie konta oszczednosciowego. Dostalem wiadomosc na poczte e-mail z potwierdzeniem złożenia wniosku i od tego czasu cisza :? Nie wiem czy zapomnieli o moim wniosku.... :stuck_out_tongue:

Jeżeli zakładaliscie konto w Mbanku to moze pamietacie jak dlugo trzeba czekac na zatwierdzenie wniosku :?:


(adpawl) #2

Różnie to bywa ...zawsze jednak mozesz zadzwonić i zapytać jak sprawy się mają. :roll:


(Kamycki Szymon) #3

Witam!

Ja czekałem 9 dni. Jak przyszedł kurier i się mnie zapytał z ciekawości ile czekam to powiedział, że to wcale nie tak długo. Mówił, że średnia to ok. 2 tygodnie.

Pozdrawiam!


(Zonkishi) #4

ja czekałem prawie miesiąc...

nie bój sie dostaniesz meila z informacją, że niedługo skontaktuje się z tobą kurier. Do mnie zadzwonili po 2 dniach umuwiliśmy sie na konkretny dzień i godzine.


(Monczkin) #5

jeśli już to mBanku

Jakoś nijak ma się to do treści posta....

Ja czekałem kilka dni - do tygodnia


(Me) #6

Ja czekałem 1 dzień.

Złożyłem wniosek, zadzwoniłem i powiedziałem, że mi się spieszy i następnego dnia rano kurier z "papierami" przyjechał :wink:


(Danielson) #7

warto dodać, że chcąc otworzyć kolejny rachunek w mBanku nie trzeba nic podpisywać, ani czekać na kuriera, gdyż otwarcie kolejnego rachunku ogranicza się jedynie do rozmowy poprzez mlinię. W tym czasie zostanie utworzony nowy rachunek i aktywowany natychmiast.


(Greenpigmej) #8

Po kilku dniach był kurier w moim przypadku.


#9

Możesz czekać nawet 3 tygodnie ale ja to zrobilem tak . Po tygodniu złorzyłem drugi wniosek i po paru (2-3) godzinach opwienieneś dostać maila a właściwie 2 bo w pierwszym że drugi wniosek został odrzucony z opwodu że już byl 1 wniosek i w drugim że zakceptowano twój pierwszy wniosek.

Troche to poplątane ale mi się udało