Konto w Windows Live ID

Czy jest możliwe w tej chwili założenie konta Windows Live ID,po likwidacji wsparcia tech.przez Microsoft.Jeżeli ktoś mógłby mi pomóc bardzo proszę.Moje próby spełzły na niczym.

@ artekolog - nie ma jedynie pomocy technicznej przez e-maila, ale sama usługa jest nadal. Wsparcie techniczne zostało przeniesione tutaj: http://windowslivehelp.com/. Aby założyć konto Windows Live ID udaj się tutaj: https://signup.live.com/signup.aspx?ru= … s=12&lic=1 . Upwenij się tylko, że jako kraj (country) wybrałeś United States. Inaczej możesz mieć problem z działaniem konta w niektórych usługach (to znaczy jeśli wybierzesz np. Polska nie będziesz mógł użyć tego konta, aby zalogować się do Games for Windows Live itp.).

PS. Pod pierwszym polem jest taki napis: “Or get a Windows Live e-mail address”. Musisz w niego kliknąć i wtedy pojawi się pole do wymyślenia sobie swojego maila w usłudze hotmail. Jeśli wolisz użyć swojego e-maila (swojego adresu) to nic nie klikaj tylko wpisz swój adres w pierwsze pole.

Bardzo dziękuje za pomoc,zrobilem wszystko wg.zaleceń i wyświetla mi się:Error code: 450 : 0x800482d4 : 2010-03-15T19:52:36 GMT

,podobnie miałem jak próbowałem z takiego adresu:http://www.microsoft.com/windows/windows-7/download.asp i z tego bylo to samo: https://accountservices.passport.net/pp … 50&lc=1045 tu jest po polsku,może ktoś skorzysta,jeżeli mu się uda.Ja już nie mam siły,próbuję od kilku dni i nic.Jeżeli byłby ktoś uprzejmy mi pomóc z góry dziekuję.

Napisz na tym forum: http://windowslivehelp.com/forums.aspx?productid=10, to oficjalne forum pomocy technicznej dla Windows Live ID. Tam odpowiedzom Ci eksperci.

Bardzo dziękuję mam konto,wszystko działa SUPER! !!