Konto w XP

Mam taki problem dzisiaj zainstalowałem sobie windowsa XP .Zrobiłem siebie na administratora i jeszcze jedno konto ograniczone. Puściłem moją siostre na kompa na moim koncie i mi zmieniła hasło. i teraz siedze na koncie ograniczonym :oops: . Widziałem już temat w sprawdzone porady jak odzyskać hasło z XP za pomocą dyskietki ale jakoś nie moge tego zrobić. Więc moje pytanie brzmi jak odzyskać hasło z konta z ograniczeniami, lub jak zrobić konto administratora z takiej pozycji?? Kiedyś miałem jakiś program do odczytywania hasełek z windows, ale mi się gdzieś zapodział.

Z góry Dziękuje.

jest jedna rada … zmien siostre … a tak na powaznie to zaczekaj na innych bo ja nie mam pojecia … :smiley:

Spróbuj włączyć system awaryjny wtedy wyświetla sie o ile pamiętam dodadkowe konto takiego najgłowniejszego administratora, tego co wpisujesz jego nazwe przy instalacji XP

przy wlaczaniu kompa wcisnij F8 i wlaczysz konto administaratora pod warunkiem ze pamietasz haslo wpisane podczas instalacji, jesli nie wpisywales to wlaczysz bez problemu i zmienisz haslo

a siostrze daj zolta kartke :slight_smile:

pozdrawiam

dzięki poskutkowało z tym głównym adminem z trybu awaryjnego.

ps. a tak z ciekawości jakim programem moge wyciągnąć hasło z pliku *SAM???

Złączono Posta : 28.12.2005 (Sro) 20:06

a tak z ciekawości jakim programem moge wyciągnąć hasło z pliku *SAM?

jak odpowiesz na to to może bedzie 8)