Konto z ograniczeniami - źle działające sterowniki touchpada

Witam,

mam problem, który opisałem w tym wątku:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=19&t=241449

Z początku był to temat do dyskusji w dziale Hardware i Sterowniki, ale teraz bardziej nadaje się do Systemy operacyjne Windows Vista. Dlatego mam ogromną prośbę do Moderatorów o nie usuwanie tego tematu.

Problem mój dotyczy touchpada w laptopie (Lenovo N200). Chcę go wyłączać na czas podpinania zewnętrznej myszki USB. Posiadam już odpowiednie sterowniki (od Dell) posiadające taką opcję.

Wszystko działa jak należy gdy korzystam z konta Administratora. Jednak gdy zaloguję się na koncie z ograniczeniami to ta opcja jest nieaktywna. Dokonałem już pewnych modyfikacji w systemie, jednak nie przyniosły one żadnych rezultatów.

Wszystko dokładnie opisałem w powyższym wątku.

Bardzo proszę o pomoc.

Pozdrawiam,

Rafał

A próbowałeś na koncie z ograniczeniami uruchomić menedżera touchpada (tego od dell-a) z uprawnieniami admina ?? Znajdź plik odpowiedzialny za wywołanie tego menedżera i uruchom go jako admin, dopiero wówczas dokonuj zmian, które najprawdopodobniej są zapisywane w rejestrze, nic tu modyfikacja uprawnień do plików sterownika nie da jak będziesz miał zablokowaną możliwość modyfikacji rejestru :smiley: .

rokko ,

tak, próbowałem.

Niestety, po ponownym uruchomieniu komputera w ogóle nie mogłem wejść do opcji touchpada, a Windows mówił, że sterowniki są uszkodzone i należy je ponownie instalować. Próba ręcznego uruchomienia menadżera touchpada nic nie dała, nie chciał się uruchomić.

Po odhaczeniu opcji z uruchamianiem z uprawnieniami Administratora wszystko wróciło do poprzedniego stanu.

R.

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

W dniu 15.05.2008 , o godzinie 19:47 został dopisany post przez rafi84tek

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Witam,

problem rozwiązany 8) :

viewtopic.php?f=19&t=241449&p=1596127#p1596127

Proszę czytać od momentu:

Pozdrawiam,

Rafał