Konto za 0zł w jakim banku?

Ponownie wstawiam.

Ja tam w mbanku nawet gdy nie miałem wpływów nic nie płaciłem.

1 polubienie

Chyba dawno i nieprawda, bo moja żona ma tam konto i bez wpływów musi płacić 5 zł miesięcznie.

Może jakieś studenckie/młodzieżowe.

To musiałbym dopytać :wink:

Kiedyś było tego więcej. Później wprowadzili podatek bankowy, banki znalazły pretekst więc podwyższyły koszta usług. W chwili obecnej tylko nest bank jest darmowy (dawniej smart bank). Jak coś to tutaj http://www.tanie-konto.pl/ranking-kont-studenckich/ znajduje się zestawienie - aktualizacja na kwiecień 2017.

ja mam alior rachunki bez opłat

Wybór padł na Alior Bank i korzystam z konta internetowego. Oplaty to 6zl jednak jezeli wykonam operacje kartą w miesiacu na powyżej 300 zł to nie płace nic

To dałeś ciała. Nest Bank za darmo, Orange Finanse (mBank dla Orange) też całkowicie za darmo w tym wszystkie bankomaty w Polsce bez żadnych prowizji i Android Pay tu i tu. Łatwo polecac coś przereklamowanego, a Nest bank jest najlepszy, Orange Finanse tez spoko i duzo korzyści przy płaceniu kartą :slight_smile:

W mbanku reklamują że jest 0 opłat ale konto dla firm

Nie pij bo wyrazy pomijasz :smiley:

Orange Finanse (usługi świadczy mBank), a taryfa opłąt i prowizji ustala Orange finanse to tak tłumaczac chyba najprościej jak można :slight_smile:
Dla Firm to tylko Nest Bank ma za darmo też inni niet.

co za dziwne nazwy się pojawiają…

Getin Bank jest za zero, był kiedyś płatny, ale już nie ma opłaty i konto osobiste Getin UP free - do 28 roku życia bez opłat, jeśli jesteś starszy to jakiś obrót miesięczny będzie wymagany by nie naliczało opłat.

Proponuje wejść na jakąś stronę gdzie jestw tabelkach porównanie banków lub na stronę banku danego i poczytac bo to co piszecie w wiekszości przypadkó sa jakieś chyba teworie z przed 5 lat. W tej chwili sa dwa banki z kontem osobistym bez żadnej opłaty: Orange Finanse i Nest Bank. Coś próbuje zwojowac BGŻPNB PAribas, ale to tak średnio zwojuje bez Android Pay :slight_smile: Pozostałe banki zawsze jakaś prowizje pobieraja jak nie za prowadzenie konta bo jakieś tam z tytułu wynagrodzenia itp musi wpływac conajmiej tysiak najczęściej to za karte i, żeby za karte nie było prowizji to minimum 100 zł transakcje, a najczęściej 300 zł.

Błagam poczytajcie bo wiekszość, która tu się wypowiada założyła takie czy inne konto osobiste, w takim czy innym banku do 5 lat wstecz, a niestety to się zmieniło. Nie kazdy ma comiesiąc wpływy z tytułu wynagrodzenia minimum tysiąc złotych.

To tak samo jak pseudo reklama Millenium z kontem 360, że za darmo w telewizji, wchodzisz na strone i drobnym druckziem, musi być wpływ z tytułu wynagrodzenia minimum tysiak.

@garoz666

Getin bank jestem tam juz ponad 5 lat
Nie płaci się i nie musi być wpływu i nie musi być obrotu.
Polecam zielonych.

Ale w tej chwiliw ofercie Get In Banku takiego czegoś nie ma, a Get In Online nie istnieje juz.

To pisze przy karcie debetowej przy getin UP: “Wydanie i wznowienie karty jest bezpłatne. Miesięczna opłata za prowadzenie wynosi 6,99 zł lub 0 zł. Brak opłat dla osób płacących kartą min. 300 zł miesięcznie.”

i przejde do innego

Mieszkam w małym miescie i u mnie tego banku najnormalniej w swiecie nie ma. Pewnie najblizej w Suwałkach. I nie bardzo widzialo mi sie jechac 60 km do wiekszego miasta

Potwierdzam słowa garoz666. Orange Finanse jest całkowicie za zero. Nie płaci się za prowadzenie rachunku, kartę, wypłaty ze wszystkich bankomatów, przelewy. Na dniach wprowadzili Android Pay. Płaciłem i wszystko spoko. No i można czasem od nich zyskać szybką kaskę - np. na doładowania telefonu czy tak jak teraz - za płacenie android pay :slight_smile:

Osłabiłeś mnie ta swoją wypowiedzia, więc jak ochłonołem to ci napisze jednym zdaniem i bez żadnej złości, aluzji itp. Internet kolego. Bank jak ma set ileś oddziałów i zatrudnia w każdym ekipę ludzi to ci za darmo nawet sucjego chleba dla konia nie da. :wink: