Kontrola Androida bez zgody użytkownika

Witajcie,

Czy znacie sposób na łączenie się z tabletem bez zgody użytkownika i tak aby tego nie widział.
Potrzebowałbym tego głównie do pobierania danych z poszczególnych urządzeń.
Będę wdzięczny za każdy pomysł :slight_smile:

Czy Ty tu pytasz forumowiczów jak wykradać dane z urządzeń? Chyba fora pomyliłeś kolego…

Nie chce wykradać danych a jedynie kontrolować je na swoich urządzeniach po doinstalowaniu przeze mnie konkretnej aplikacji na swoich urządzeniach kontrolowanych przeze mnie.

Więc skąd w pytaniu

tak aby tego nie widział.

?
Teoretycznie są serwery FTP na Androida. Jednak nigdy nie testowałem, jak to działa.

Z serwerów ftp jakich korzystałem, to dodawały pasek powiadomień do kontrolowania (włącz / wyłącz / pauza).

Ale to bardziej było pod próbę testu przeglądarki w telewizorze jak sobie radzi i pod pliki wideo musiałem użyć
WebDAV (ftp nie oferowało strumieniowania / wygodnego przewijania). Opcjonalnie do pobierania czegoś z lub wrzucania w konkretny katalog.

Nie ukrywam, że chciałbym używać tego rozwiązania w odniesieniu do pracowników i pobierania poszczególnych plików do analizy z aplikacji. Dlatego wstawiłem ten dopisek o którym wspomniał AnonimX.
Na obecną chwile każde połączeniem się przez TeamViewer kosztuje wiele czasu i stopuje pracę.