Kontrola rodzicielska

Poszukuje aplikacji dzięki której będę mogł kontrolować strony na jakie wchodzi moje dziecko, sms, Facebook, Messenger itd. cos w rodzaju kayloggera na tel. ktoś coś?

Wersja BEZPŁATNA:

Łatwe zarządzanie aktywnością dzieci w internecie

  • Łatwe blokowanie dostępu do nieodpowiednich stron
  • Włączenie Bezpiecznego wyszukiwania w Internecie
  • Dostosowanie listy blokowanych/dozwolonych witryn i aplikacji
  • Pozwala udostępnić zablokowane strony internetowe lub aplikacje po złożeniu prośby przez dziecko

Zarządzanie korzystaniem z aplikacji przez dzieci

  • Elastyczne blokowanie dostępu do nieodpowiednich aplikacji przy użyciu funkcji kontroli aplikacji
  • Uwzględnienie kryterium wiekowego

Zarządzanie używaniem urządzeń przez dzieci

  • Elastyczne ograniczanie korzystania z urządzeń

Daje porady dotyczące aktywności Twojego dziecka w cyfrowym świecie

  • Zapewnia rekomendacje od profesjonalnych psychologów

Po pierwsze jakie urządzenie ?

Jeżeli PC / laptop i masz pakiet Internet Security znanych marek AV, to już w opcjach powinna być zakładka kontroli użytkownika. Na Android to szukałbym w kategorii kontrola użytkownika w sklepie i będą między innymi z Kaspersky Lab.

Chodzi o smarfona

To tak jak napisałem. Jeżeli Android, to w sklepie wpisz kontrola rodzicielska i będą różne apki. Wydaje mi się, że jak jeden z przedmówców zasugerował Kaspersky, to jest chyba rozwiązanie godne zaufania.

Ale jaka wersja Androida ? :smiley:

bardziej chodzi mi o to co wypisuje , czyli chciałbym znać treść sms, Messenger czyli kayloggera na smartfona z androidem. jest to w kasperskim?

To chodzi o inny rodzaj kontroli. Tzw szpiegowanie. Rodzic np w pracy i dostaje na swój telefon powiadomienie, co robi dziecko i jakie np ma wiadomości. Hmmm… Może to ?

tak chcę wiedzieć co wypisuje w sms i Messengerze na lapku mam zainstalowanego revealer kaylogger i szukam cos podobnego na telefon a czas goni sprawa jest powazna :frowning:

W linku podanym przeze mnie jest też akapit o sms-ach, tak więc polecam się zapoznać.

ok dzięki

U nas te programy jakoś się nie sprawdziły, mąż jednak nie odpuścił i kupił młodemu Xblitz Find Me - taki inteligentny zegarek, dzięki niemu wiem co się dzieje z młodym w razie czego, a kontrolowanie stron na necie jest banalnie proste każda przeglądarka ma opcje kontroli i po problemie :wink: