Kontrola rodzicielska

Witam mam problem z zablokowaniem aplikacji na drugim koncie lokalnym

Chciałbym usunąć aplikacje gry na tym koncie bądź zastosować jakąś kontrolę rodzicielską
konto lokalne nie da się z strony microsoft zabezpieczyć kontrolą a nie chcę usuwać konta i tworzyć nowego członka rodziny bo mam tam kilka plików

Więc czy można coś zrobić ze strony administratora aby nadać ograniczenia na aplikacje bądź je usunąćbez usuwania ich na głownym koncie >?

Tylko wiesz, że takie akcje spowodują tylko “zepsucie komputera”?
Jeżeli nie radzisz sobie z dzieckiem, to co się stanie po zablokowaniu gier?
Siadzie do nauki? Owszem. Będzie szukał po Internecie cracków i innych narzędzi do hakowania komputera.

Skończyć się to może ransomware i stracisz dokładnie wszystko na dysku…
Ja bym zainstalował/przeniósł gry na dysk zewnętrzny, będzie miał tylko wpisy, a bez fizycznego dysku nie zagra. :wink:

Najprostszy sposób na solidny pentest stacji roboczej to uruchomienie kontroli rodzicielskiej i z restrykcyjnymi ustawieniami :wink:

Dodam również że czasami kończy się to całkowitą, nieodwracalną utratą danych, zdesperowany nastolatek przetestuje wszystkie dostępne narzędzia również te szemrane i zainfekowane.

Spokojnie nie chodzi o żadnego nastolatka nikt nie będzie szperał …

zepsucie komputera-rozwiń

nie ma żadnego programu blokującego możliwość włączenia apki…
nigdy tego nie potrzebowałem i nie zagłębiałem się w to ale to jest głupie bo przy tworzeniu nowego konta powinno być oddzielna przestrzeń dyskowa żeby programy które są pobierane nie instalowały się na drugim …

oprócz Windows kontrola rodzicielska są jakieś programy służące do tego typu rzeczy proszę o podanie wszystkich możliwości ja je rozważę

Dziękuję