Kontroler Ethernet i inne

Witam, 

 

jakiś czas temu złożyłem sobie komputer, ale nie instalowałem prawie żadnych sterowników. Mam win7, w Menadżerze urządzeń roi się od wykrzykników.

 

Kontroler Ethernet - lokalizacja , Magistrala PCI 3, urządzenie 0, funkcja 0

Kontroler Magistrali zarządzania systemem - lokalizacja, Magistrala PCI 0, urządzenie 31, funkcja 3

Kontroler Uniwersalnej magistrali szeregowej USB - lokalizacja, Magistrala PCI 0, urządzenie 20, funkcja 0

(Kontrolery, stan urządzeń - 

Sterowniki tego urządzenia nie są zainstalowane. (Kod 28)

Nie został wybrany sterownik dla zestawu lub elementu informacji o urządzeniu.

Aby znaleźć sterownik dla tego urządzenia, kliknij opcję Aktualizuj sterownik.)

 

Intel® HD Graphics 4600 - Karta graficzna, mam oczywiście drugą która jest cały czas aktualizowana dzięki Nvida GeForce experience. Nie wiem czy to ruszać wgle. Magistrala PCI 0, urządzenie 2, funkcja 0. System Windows zatrzymał to urządzenie z powodu zaraportowanych problemów. (Kod 43)

 

Karty sieciowe - strasznie dużo ich z czego połowa ma wykrzykniki jak reszta. Stan urządzeń - Nie można uruchomić tego urządzenia. (Kod 10)

 

Karta Microsoft ISATAP - lokalizacja, Nieznana

Karta Microsoft ISATAP #2 - lokalizacja, Nieznana

Teredo Tunneling Pseudo - Interface - lokalizacja, Nieznana 

 

Powiedzcie mi proszę co jest warte uwagi i w jaki sposób moge naprawić owe rzeczy. Niestety w internecie nie doszukałem się pożądanych przeze mnie informacji.

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam,

Jak masz taki problem to jak w ogóle zainstalowałeś system.A szukałeś tych sterowników gdziekolwiek?Bo chyba szukasz gotowca.

Pierwszy raz sie z czymś takim napotkałem. Normalnie zainstalowany system bez problemu. Żadna piracka licencja. Nie mam pojęcia jak się za to zabrać, sciągałem programy które miały mi znaleźć wszelkie potrzebne mi sterowniki, niestety by z nich skorzystać w pełni musiałbym za nie zapłacić. 

 

EDIT: Znajdowałem podobne posty, nawet na tym forum, ale nie chce nic pościągać co by tylko pogorszyło stan mojego komputera. Napisałem na tym forum z nadzięją, że ktoś obeznany w temacie się wypowie.

 

A)

  1. Odkręcić 2 śrubki

  2. Zdejmij panel boczny obudowy

  3. Odczytaj model płyty głównej

  4. Wpisz nazwę producenta i model płyty głównej w google

  5. Zwykle pierwszy link będzie prowadził do strony producenta na której można pobrać niezbędne sterowniki