Kontroler ethernet

Witam.

Moj problem polega na tym, ze nie mam sterowników do kontroler ethernet i nie wiem gdzie tego szukac. mam zainstalowany system xp, laptopa mam fujitsu siemens amilo li 1718 i na stronie producenta sterowników tych nie ma…nigdzie nie ma…moze w ogole nie ma… nie wiem co mam z tym fantem zrobic. mam nadzieje ze ktos moze mi cos poradzi… z gory dziekuje

selenka

Przenoszę. Proszę poprawić błędy. sugeruję natychmiastową lekturę regulaminu.

A pomoże mi ktoś?

jaki system był dedykowany do tego lapka ?? Vista ?? kontroler ethernetowy nic mi nie mówi poza tym iż chodzi o sieć :-), nie działa ci LAN czy WIFI ??

nie znam sie na tym prawie w ogóle :stuck_out_tongue: ale tak: kupiłam z vista, ale miałam na viście problem z netem bezprzewodowym (?) bo jak odłączyłam kabelek to już później nie działało, wiec kolega mi powiedział że z vista właśnie tak jest i że mi wgra xp. po czym powiedział, że neta i tak na razie nie bede miała bo nie miał czasu już szukac sterowników i później. To było ze dwa tygodnie temu :stuck_out_tongue: i tak mnie zostawił. W menadżerze urządzeń mam znak zapytania własnie przy kontroler ethernet…

w menadżerze urządzeń podaj jakie masz urządzenia w gałęzi Karty sieciowe .

realtek RTL8139/810x family fast ethernet nic

WAN/ATM/ADSL mini port

I jeszcze po wgraniu tego xp-ka nie działają mi te przyciski przy klawiaturze. Wiatraczki itd ;p