Kontroler hosta USB Hi-SPEED

Witam wszystkich. Moja nagrywarka domaga się kontrolera hosta USB Hi-SPEED.Co to jest? Z czym to się je?Gdzie go znależć? Jak zainstalować? Jestem cała zielona i nic nie wiem na ten temat. Poradżcie! #-o

keeeeeee ??

jedno z drugim nie ma nic wspólnego chyba że podłączasz nagrywarkę zewnętrzną na usb ;-), opisz co dokładnie się dzieje z nagrywarką.

Ja też jestem zielony ale pamiętam, że w starym komputerze gdzie miałem USB 1.1 a nie 2.0 występował ten sam problem tyle, że z odtwarzaczem, tak, że przypuszczam może o to chodzić.

P.S. oczywiście dotyczy to sytuacji gdy na nagrywarka jest podpięta przez USB.

tak może chodzić o standard usb 2.0, wskazana aktualizacja systemu lub sterowniki do chipsetu.

Nagrywarka jest na USB.Właściwie nic się nie dzieje.Chce się uruchomić i nie może.Wyskakuje komunikat:"urzadzenie może działać szybciej,jezeli podłączysz je do portu Hi-Speed USB2,0,następnie po kliknięciu w dymek:"że na tym komputerze nie ma zainstalowanych kontrolerow ( jak wyżej), i że trzeba zainstalować.Nie wiem,czy potrzebne są sterowniki do tego urządzenia ,czy aktualizacja systemu,czy jedno i drugie.

Dodane 21.06.2009 (N) 14:34

Jeżeli o to chodzi,to gdzie można znależć sterowniki i jak zaktualizować system?

napisz coś więcej o sowim komputerze, jaki masz system operacyjny jakie aktualizacje SP… info znajdziesz w programie everest home.

Jakos zaktualizowałam system,przełozylam wtyczkę do innego portu,zresetowałami…DZIAŁA ! =D> .Dziękuje wszystkim!

Dodane 21.06.2009 (N) 16:42

Mój komputer to Dell GX240;Windows Home Ed…; 512MB pamieć;40GB HDD to tak w skrócie.Nie za mocny,ale dość stabilny.