Kontroler magistrali zarządzania systemem,kontroler video

usbesd.th.jpg

jak to naprawić? win xp,laptop fujitsu siemens,parę dni po formacie.

sterowniki z płytki powrzucane wszystkie,wcześniej działało-a teraz sypie się grafa,nie działają porty usb (znaczy myszkę obsługuje…ale nic wyżej.

pomożecie? :slight_smile:

@edit…ech,szczególik :stuck_out_tongue:

@edit2,Railroad. za taką poradę podziękuję…to było pierwsze co zrobiłem-sterowniki na płytce są w ostatniej dostępnej wersji. próby ze starszymi wersjami sterownika również nie przyniosły rezultatu

studzik , na forum używamy polskich znaków (ż, ź, ć, ą, ś itp.). Korzystając z przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Jak naprawić,zainstalować odpowiednie sterowniki.Wejdź na stronę producenta i pobierz co trzeba.

Kontroler magistrali i zarządzania systemem to brak zainstalowanego sterownika do chipsetu

A kontroler video to chyba wiadomo- brak zainstalowanego sterownika do karty gfaficznej.

z całym szacunkiem, Zbych1,czytaj uwaznie pierwszy post :slight_smile:

ktos ma jakies pomysly?

Napisałem tylko jakich sterów brakuje , skoro zaraz po formacie wszystko było ok. to widocznie usunąłeś jakiś “składnik” systemu który również nie pozwala na prawidłową prace w/w sterowników , jeżeli wszystko działało po formacie więc przywróć system do dnia w którym działał poprawnie kożystając z narzedzi systemowych i przywracania systemu.

przepraszam,mój błąd.

pisząc wcześniej,miałem na mysli po wcześniejszych formatach.

teraz mimo formata i wrzucenia sterów z płytki występuje ta sytuacja :S

studzik , pobierz program Everest Ultimate Edition.

Otwórz program -> Komputer -> Podsumowanie -> spisz informacje z pozycji:

-> Nazwa płyty głównej

-> Mikroukład płyty głównej

-> Ekran (karta wideo)