Kontroler sieci i Kontroler wideo 3w - brak sterownuków!

Witam serdecznie!

Bardzo Was proszę o pomoc w znalezieniu sterowników do Kontrolera sieci i Kontrolera wideo3w. Nie mogę korzystać z routera, a ten drugi sterownik, to nawet nie wiem do czego służy. Przeszukałam wszystko w zasobach laptopa po kolei - nic nie znalazł. Ściągnęłam sterowniki ze strony Samsunga, internet jest, karty wi fi nie widzi, więc nie znam jej parametrów. Mam samsunga NP-RC510-S01-pl, system Windows7.

Taką sytuację mam od momentu zrobienia formata płytką Recovery. Konsultant z chatu na stronie samsunga poradził przywrócić system poprzez F4, nie pomogło. Odinstalowanie - wyłączenie - włączenie też bez efektu. Przywróciłam kopię zapasową z dnia sprzed formata, też nie pomogło. W menedżerze urządzeń pod Karty sieciowe jest tylko Realtek i Bluetooth. Proszę o wyrozumiałość, to mój pierwszy tak poważny zabieg na komputerze, w was ostatnia nadzieja. :frowning:

proszę tu masz wszystkie sterowniki wyszukaj se

http://www.samsung.com/pl/consumer/pc-peripherals-prtinters/ultra-mobile-pc/rc-series/NP-RC510-S01PL/index.idx?pagetype=prd_detail&tab=support

Mam je.

Pisałam już, że “se” ściągnęłam, i dalej nic. No trudno, jakiś widać problem z tych nie do rozwiązania. Przynajmniej dla tych co to pierwszy raz :frowning: