Kontroler sieci/sterowniki pod xp, pad - toshiba a200-1my?

Witam.

Mam problem nastepujacej postaci. Wywalilem z nowozakupionego laptopa TOSHIBA A200-1MY winde Viste i zaisntalowalem XP. Pomeczylem sie z tyym, ale teraz jest +/- ok…Chodzi o to, ze w menedzerze urzadzen caly czas jet wykrzyknik przy “kontroler sieci” oraz przy 'nieznane urzadzenie". Jak dojsc do tego co to za sprzet i jaki sterownik/oprogramowanie brakuje? Dodam, ze sterowniki do Wireless do tej toshiby zainstalowalem, a sama karat bezprzewodowa jest wykrywana w menadrzerze urzadzen.

Kolejna sprawa - gdy mialem tu jeszcze Viste wowczas z prawej strony TouchPada byl pionowy pasek ‘macajac’ ktory moglem przewijac np strony www lub okna w windowsie w pionie i to niezaleznie od tego, gdzie akurat znajdowal sie kursor - nie musiel nim najezdzac na pionowa belke. Teraz pod XP to nie dziala a bardzo byloby przydatne…

Pomozcie prosze…

XP SP2 mam oczywiscie.

Sieciowka rozwiazana. Stery z WWW toshuby pod wireless chyba nie sa kompletne, bo sciagnalem ze strony intela, zasintalowalem i wykrylo teraz dobrze sieciowke. ZOstal problem tego ‘nieznanego urzadzenia’ i touchpada…Z tym, zze to nieznane urzadzenie nie przeszkadza mi poki co, najbardzij brakuje mi mozliwosci przesowania belki na touchpadzie…W Viscie to dzialalo…

kolego mam prośbę bo widzę ze ty sobie poradziłeś właśnie kupiłem sobie ten sam model toshiby i tez chcem sobie zainstalowac xp ka i tu jest moja prośba od czego mam zacząć?? bo jestem w tej kwestii kompletnie zielony wiem ze musze miec sterowniki ale gdzie ich szukać nie mam pojęcia?? jak byś mi mógł podać linki do nich bym był szczęśliwy i wdzięczny:D i kiedy je zainstalować po instalacji xp czy przed bo narazie mam viste zainstalowana…

halo mam problem z ta toshiba przy zmianie visty na xp nie potrafie przeskoczyc tematu dzwieku niby audio sie zainstalowało a w panelu sterowania brak urzadzen audio?

toshiba a200 1my

zainstaluj łatkę KB88111 a potem dopiero sterowniki (stare usuń).

a bedziesz tak mily i powiesz gdzie ja moge spotkac??

http://www.9inix.net/article/08/155.html

thx bede kombinował… mam jeszcze pytanko rozumiem ze w tym ukladzie kolejnosc instalacji juz jest obojetna czy trzeba ja zachowac??

w wypadku audio hd, najpierw aktualizacje (sp2 + ta o której pisałem) potem sterowniki dźwięku.

ok pozdrawiam

witam

niby zrobilem wszystko jak pisales ale problem jest nadal

zainstalowalem czystego win xp i plus poprawka ta z linka ktorego dostalem i sterowniki do audio i nic nie dalo dalej pisze brak uzadzen audio a dziwne jest to ze sam po zainstalowaniu win xp sam sobie znalazl jakies audio i jakies sterowniki do niego ma.

zostal kontroler sieci ale muzyczka gra

Witam, kolego co dales rade sobie z ta toshiba, czy mozesz mi powiedziec czy po zaintsalowaniu tej latki problem minal czy jednak jeszcze cos musiales zrobic?? Z gory dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam

witam

z nerw postawilem jeszcze raz czysteko win xp home sp2 potem latka kb888111 potem sterowiki do muzyczki… i manager urzadzen w urzadzeniach systemowych klik w wykrzyknik od hd audo taki byl chyba wykrzyknik i poszlo i smiga.

Zostało tylko NIEZNANE URZADZENIE ALE JAK BEDZIE wiadomo co to to sie poradzi…