Kontroler sieci - sterowniki

witam mam następujący problem , potrzebuje sterowników do KONTROLERA sieci pod win7

model ASUSU KI500

identyfikator urządzenia

PCI\VEN_168C&DEV_002B&SUBSYS_10891A3B&REV_01

PCI\VEN_168C&DEV_002B&SUBSYS_10891A3B

PCI\VEN_168C&DEV_002B&CC_028000

PCI\VEN_168C&DEV_002B&CC_0280

dużo czasu spędziłem na przeszukaniu internetu(to forum to ostateczność) jednak znalazłem tylko sterowniki pod win XP ,byłbym wdzięczny gdyby ktos podał mi linka skad mógłbym sciagnac ten sterownik .

Sprawdzałeś tutaj? http://support.asus.com.tw/download/dow … uage=pl-pl

Menedżer urządzeń? bluescreen-windows-t489660.html

Windows Update: pytanie-dotyczace-aktualizacji-systemie-windows-t483969.html#p3049515 nie-umiem-zainstalowac-internet-explorera-pod-windows-t476064.html#p3003364

Daj znać o efektach.

Pozdrawiam.

problem polega na tym że nie moge aktualizować sterowników na swoim komputerze przez usługe windows uptade gdyz nie mam dostepu do internetu (pisze od kolegi) na stronie asusa byłem ściągnąłem jeden sterownik ale przy jego instalacji ciągle wyskakiwał błąd…po za tym na stronie asusa sa sterowniki do kart sieciowych a mi potrzeba sterownik do KONTROLERA sieci, a takiego tam nie widze

Jaki błąd?

Czy zainstalowałeś sterownik do chipsetu?

Czy instalujesz sterowniki we właściwej kolejności (chipset, grafika, lan itd.)?

Czy jesteś pewien, że instalujesz sterowniki do swojego laptopa, upewnij się, że nie pomyliłeś modelu przy wyborze sterowników. Nazwa modelu może znajdować się na naklejkach, które znajdują się pod spodem laptopa.

przy instalacji wyskakuje mi błąd: małe okienko :Atheros Lan Driver! :confused: i tyle

Tak na pewno to jest dobry model, instaluje po kolei , zainstalowałem sterownik i teraz nie pokazuje mi błędu kontrolera sieci (całkowicie zniknął z menadżera urządzeń) ,

A właśnie - uważaj bo sterowniki z takich części jak LAN / Wireless LAN nie zainstalują się wszystkie, tylko jeden. Chodzi o to, że przykładowo Twój model laptopa jest zapewne produkowany też z kartami bezprzewodowymi (Wi-Fi) firm Broadcom, Realtek i Atheros. W związku z tym jeżeli posiadasz przykładowo model z kartą Wi-Fi Atheros, to sterowniki dedykowane kartom Wi-Fi Broadcom i Realtek nie zainstalują się i to będzie normalne. Bo po prostu nie mają do czego. Podobnie może być ze sterownikami do TouchPada itp. Na Twoim miejscu albo skorzystałbym z SIW http://www.dobreprogramy.pl/System-Info … 13062.html w celu identyfikacji podzespołów (np. jaką kartę sieciową posiadasz) albo pobrał sterowniki do karty sieciowej każdego z producentów i próbował zainstalować, któryś sterownik w końcu się zainstaluje - jeżeli nie do karty Atherosa, to do Broadcom albo odwrotnie.