Kontroler wideo (zgodny z VGA)

Mam kartę graficzną Gforce TI4200 i w menadżeże urządzeń pokazuje się przy niej wykrzyknik. Gdy prubuje zainstalować sterownik wyswietla i się komunukat sterowniki nie współpracują z windowsem xp. Mógłby mi ktoś pomóc znależć sterowniki? Szukałem w google ale nic nie znalazłem.

Pobierz i zainstaluj ForceWare 53.04 (Win, 2000/XP) .

Po instalacji powyższego sterownika i ponownym uruchomieniu komputera, zainstaluj koniecznie najnowsze biblioteki DirectX 9.0c (Instrukcja instalacji bibliotek DirectX 9.0c).

A zerkałeś na stronę producenta :arrow: klik

P.S. Jeden z pierwszych linków z google po wpisaniu słów kuczowych nvidia + driver

Update (odnośnie tego, że nie ma na podanej stronce tych sterowników :?

Typ produktu: Legacy

Seria produktu: GeForce 4 Ti Series

System operacyjny: wybierasz jaki chcesz

Język: polski

Klikasz szukaj

Następnie “ptaszkujesz” iż zgadzasz się z warunkami licencji i zasysasz - przycisk Pobierz.

Nawet ściągnięcie sterownika wymaga troszkę samodzielności :stuck_out_tongue:

Seba86mu zainstalowałem sterowmiki ale nadal przy karcie graficznej jest znak zapytania.

Grand na tym linku nie ma gforce4 :mrgreen:

Czy na pewno znak zapytania jest przy karcie graficznej ?

A sterowniki do płyty głównej masz zainstalowane ?

mam zainstalowane sterowniki płyty głównej.A znak zapytania mam przy kontrolerze wideo czyli karcie graficznej(napewno bo jak instaluje sterowniki ze swojej płyty to mi mówi że to gforce TI4200)

A w ustawieniach wyświetlania (prawym przyciskiem myszy na Pulpicie, Właściwości, zakładka Ustawienia) masz dostępne rozdzielczości, 16-bitową i 32-bitową paletę kolorów ?

Wyświetlany obraz jest prawidłowy ?

Może na płycie głównej masz zintegrowaną kartę graficzną i jest ona włączona ?

dzięki grand nie wpadłem na pomysł żeby wybrac legancy