Kontroler wideo (zgodny z VGA)

Po sformatowaniu dysku przystapilem do instalacji sterownikow (dolaczonych przez producenta). Nigdy nie bylo z tym zadnego problemu do tej pory. Instaluja sie wszystkie sterowniki “instalacja zakonczona powodzeniem”, ale jednak nie dziala jeden tak jakby go nie bylo. Przy przeciaganiu suwaka strony internetowej czy to tez zwyklego folderu caly obraz poprostu klatkuje. Wiem ze to chodzi o sterownik karty graficznej i bez niego to jest normalne, ale ja go zainstalowalem i tak byc nie powinno. Sprawdzilem to w menedzerze urzadzen. Moze wy cos wymyslicie takze czekam na szybka odp. bo zaraz zwariuje :slight_smile:

menedzer urzadzen (screen)

http://zapodaj.net/eb24bc87727e.jpg.html

kartka graficzna - Gigabyte GF6600 256MB DDR 123BIT PCIex TV DVI

plyta glowna - GIGABYTE Ga-K8NMF-9 NF4 S939

procesor - AMD Athlon 64 3200+ S939 Venice

system operacyjny - windows xp sp2

to spróbuj inny sterownik. po instalacji sterowników zainstaluj na nowo direx

jaki inny sterownik ? nie mam pomyslu.

directx juz probowalem mam wersje DirectX 9.27.1734 Redistributable

Dodane 06.12.2009 (N) 19:10

Dodam ze przed formatem normalnie wszystko chodzilo oprocz procesora ktory mial po 100% uzycia (wylaczajac program ktory uzywal caly procesor to uzycie wskakiwalo na inny program, gdy juz wszystkie programy byly wylaczone to wskakiwalo na system, ale to juz temat na osobny watek)

Chodzi o to ze karta normalnie chodzila nie byla podkrecana i niema sladow na sobie co by moglo wskazywac ze sie spalila.

Dodane 07.12.2009 (Pn) 17:33

Borykalem sie z tym problemem kilka godzin pod rzad… doszedlem do wniosku ze to wszystko wina BIOSu, nie wiem w jaki sposob, ale poprostu nie czytal karty graficznej, a podkresle ze nie krecilem w BIOSie bo poprostu nie jestem asem. Wykasowalem stara wersje biosu, zainstalowalem nowa i wszystko smiga! :slight_smile: Mam nadzieje, ze rozwiazaniem swojego problemu i opisaniem go na tym forum udalo mi sie pomoc innym uzytkownikom majacym podobny problem do mojego. Temat do zamkniecia.