Kontrolery SATA ACER 5720G

Witam

posiadam notebooka acer aspire 5720G i chciałem zainstalować na nim Xp-ka lecz przy instalacji trzeba zainstalować sterowiki do dysku SATA ktorych nie posiadam skąd je wziąsc ? i jeszcze jedna kwestia jak je wgrać na nie posiadam żadnego FDD bo z CD się chyba nie da ?

Sterowniki SATA musisz zintegrować z instalką Windowsa programem nLite. Opis jak to zrobić znajdziesz w sieci.

a gdzie znajde te stery bo szukalem na stronie Acera i nie ma a nawet nie wiem jaką plytke mam wiem tylko ze Chipset to Intel 950

Poczytaj ten temat, po to go założyłem: Acer Aspire 5270 i inne - Sterowniki pod Windows XP. Masz tam całą masę rożnych sterowników do Acer Aspire 5720, powinny pasować także do Twojej wersji 5720G.

Pozdrawiam.

witam

mam sterowniki !Drivers Sata para integrar con nlite tylko ktory plik dolaczyc ja dolanczam “iastor.inf” i potem tam dodaje te pliki i nagrywam tego calego windowsa z dodanymi plikami oczywiscie win xp byl bootowany lecz gdy nagram go na cd to mi juz sie nie wlancza przy starcie kompa czyli nie ma boot wersji jak to zmienic ?