Kontrolery USB - po restarcie PC są wykrzykniki


(Mattek97) #1

Witam, mam taki problem, że od wczoraj, gdy zrestartuje PC to wszystkie kontrolery USB mają wykrzykniki. Wtedy muszę przez klawiaturę wchodzić w Menedżer Urządzeń i usuwać te kontrolery, później dawać: Skanuj w poszukiwaniu zmian sprzętu i dopiero wtedy mogę zacząć pracę na PC.

Wiecie dlaczego tak ? Zaczęło mi się to z dnia na dzień :confused:

Z góry dzięks za pomoc i pozdrawiam :wink:


(Pawko86) #2

tak ja na obrazku z menadżera urządzeń wybierasz właściwości następnie zakładka szczegóły ustawiasz na identyfikator sprzętu kopiujesz wchodzisz na stronę [http://devid.info/(](http://devid.info/() ie wyswietla sie po rusku nie wiem czemu) wklejasz identyfikator sprzętu i klikasz serach

zapisn.th.jpg

po czym ściągasz i instalujesz :wink:


(Mattek97) #3

Ale sprawa wygląda tak że mi się resetuje kilka tych kontrolerów.

Poza tym nie mi go wykrywa, pisze Standardowy kontroler OpenHCD hosta USB i przy nazwie jest żółty wykrzyknik.

Dzieje się tak co restart więc co restart muszę jest usuwać w menedżerze, dawać: “Skanuj w poszukiwaniu zmian sprzętu”, później pisze skanowanie i wykrywa, normalnie instaluje sterownik i wszystko działa to póki nie wyłączę komputera. Wtedy problem się powtarza.

Do USB mam podłączoną tylko myszkę. Myślałem że to coś ona miesza, ale jak ją odłączyłem to problem się pojawia :confused:

EDIT.

Dodam, że problem się zaczął jak zainstalowałem sterowniki do MP3 pod WIN98. Sterowniki są odinstalowane - problem dalej jest :confused:

Dodane 12.09.2011 (Pn) 19:28

Odświerzam