Kontrolki Active X


(Ewa3553) #1

mam problem z kontrolką active X.chće zainstalować gre na gryonline.wp.pl,ale niestety nie mogę wyskakuje mi ,że kontrolki active x nie mogą zostać uruchomione,czy da sie coś zrobić.dziś zrobiłam formatowanie i nie mogę zainstalować,a wcześniej normalnie działało! !!


(boczi) #2

Na jakiej przegląarce próbujesz to zrobić?

Format ActiveX obsługuje tlyko IE.


(Ewa3553) #3

na IE


(boczi) #4

Przeczyść cache przegląarki czyli Temporary Internet Files; jak masz SP2 to zezwól na instalację, gdy pokaże sie pasek informacji.


(Ewa3553) #5

a jak to sie czyści?nie mam sp2


(Damian) #6

Narzędzia>>>Opcje internetowe>>>Usuń Pliki i Wyczyść cookie.


(Ewa3553) #7

dalej nie działa :frowning:


(Ryan) #8

Opcje Internetowe -> Bezpieczeństwo (albo zabezpieczenia, nie wiem, mam angielskiego Windowsa), przy zaznaczonym internecie w okienku u góry zmieniaj ustawienia suwaka z dół-lewo. Pamiętaj, że czym niżej tym bardziej niebezpiecznie. :stuck_out_tongue: W każdym razie - jak już wybierzesz opcję, na której działa instalacja, przejdź o jedną pozycję wyżej - jeśli nie będzie się uruchamiało, możesz po kliknięciu w przycisk na dole (Poziom niestandardowy chyba w polskiej windzie) możesz starać się zaznaczyć np. aby uruchamiało podpisane kontrolki ActiveX. Przestrzegam! Zmniejszając poziom zabezpieczeń łatwiej będziesz łapała spyware!

A cache w tym wypadku, moi drodzy, niewiele daje. :smiley:


(Ewa3553) #9

dzięki za wasze rady :slight_smile: już sobie poradziłam