Kontrowersyjny topic

(Steal) #1

Zakładam ten topic bo pw do moderatorów nie trafia :stuck_out_tongue: Spotkałem się z dyskryminacją linuxa na tym forum! !!

(system) #2

Czyli bardzo dobrze, że tam powędrował... Czytałeś w ogóle co jest napisane na stronie głównej :?:

(Steal) #3

(fiesta) #4

Dziwne jakoś do mnie nic nie dotarło :!:

Czy aby słoneczko za mocno Ci nie przygrzało w główkę ??

I bardzo dobrze bo tam jest jego miejsce, oraz:

BTW nie ja go przeniosłem, ale jakbym trafił na niego to z pewnością bym zrobił to samo.

:x :x :x :x

(Steal) #5

:evil: Czyli ogólnie wszystkie tematy po za Dla linuxa sa tylko i wylacznie dla windowsa?

(system) #6

NIE. Patrz dział Na luzie , Gry , Telefonia komórkowa , Poszukuję , Sprawdzone porady , Webmastering i inne :lol:

(Steal) #7

:o mowie o dzialach "technicznych"

(Dragonlnx) #8

Są jeszcze fora tylko o tematyce linuxowej :? :?

(Asterisk) #9

Jakoś do mnie też nic nie trafiło :frowning:

Których nikt Ci nie zabrał :stuck_out_tongue:

Przyjmuj je na PW.

(Steal) #10

Konkretnie chodzi o to forum !

(fiesta) #11

Odnoszę wrażnie że robisz zadymę z powodu pierdoły.

Ważne że jest na forum i że możesz otrzymać pomoc, skąd wiesz czy osoby zajmujące się Linuchem i kompetentne w tym temacie zaglądają w ogóle do działu oprogramowanie ??

(system) #12

Połowa z wymienionych to działy techniczne. Poza tym przychylam się do zdania fiesty. Z pierdoły robisz sensację.

(Dragonlnx) #13

Nie,

Po co robisz zadyme z bylejakiego powodu ? Topicu.

(Steal) #14

wysłałem wiadomość do pysia moderatora który przesunoł topic i teraz chce się dowiedzieć czy te forum jest dla użytkowników windy i linuxa ?

Złączono Posta : 21.08.2005 (Nie) 18:33

Żebym dostał bana na nick :stuck_out_tongue:

(Dragonlnx) #15

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Tak dla Windowsa i dla Linuxa :lol: :lol: :lol:

(system) #16

Facet... jakaś choroba Cię dopadła, czy co :?: Działu o Linuksie nie widzisz :?:

(fiesta) #17

I moderator Pysiu ma obowiązek udzielenia Ci natychmiastowej odpowiedzi, nawet jak go nie ma na forum bo np. poszedł na randkę z dziewczyną :? :? :? :?

Jest dla jednych i dla drugich, i dlatego powstał dział odnośnie Linuxa. Chyba nie jest to dowodem dyskryminacji tylko dowodem dostrzeżenia problemów userów owego OS.

(Przemoxmx) #18

ja ze swojej strony proponuje zamknac temat... po prostu jest bezsensowny... moderator zrobil jak uważał...

(Asterisk) #19

Oczywiście ,że jest.

Zobacz sobie jednak , jakim zainteresowaniem cieszą się poszczególne działy.

W dziale Systemy operacyjne Linux jest zaledwie 406 topików oraz 2972 posty .

Brakuje jeszcze, by ktoś zaczął zwalczać Linuxowców z tego powodu :stuck_out_tongue:

To sami Userzy decydują, o czym chcą rozmawiać

(Adrian Witczak) #20

:glupek2: :o 8) :shock: :?

zebyś na IP nie dostał !!