Kontrowersyjny topic

Zakładam ten topic bo pw do moderatorów nie trafia :stuck_out_tongue: Spotkałem się z dyskryminacją linuxa na tym forum! !!

Czyli bardzo dobrze, że tam powędrował… Czytałeś w ogóle co jest napisane na stronie głównej :?:

Dziwne jakoś do mnie nic nie dotarło :!:

Czy aby słoneczko za mocno Ci nie przygrzało w główkę ??

I bardzo dobrze bo tam jest jego miejsce, oraz:

BTW nie ja go przeniosłem, ale jakbym trafił na niego to z pewnością bym zrobił to samo.

:x :x :x :x

:evil: Czyli ogólnie wszystkie tematy po za Dla linuxa sa tylko i wylacznie dla windowsa?

NIE. Patrz dział Na luzie , Gry , Telefonia komórkowa , Poszukuję , Sprawdzone porady , Webmastering i inne :lol:

:o mowie o dzialach “technicznych”

Są jeszcze fora tylko o tematyce linuxowej :? :?

Jakoś do mnie też nic nie trafiło :frowning:

Których nikt Ci nie zabrał :stuck_out_tongue:

Przyjmuj je na PW.

Konkretnie chodzi o to forum !

Odnoszę wrażnie że robisz zadymę z powodu pierdoły.

Ważne że jest na forum i że możesz otrzymać pomoc, skąd wiesz czy osoby zajmujące się Linuchem i kompetentne w tym temacie zaglądają w ogóle do działu oprogramowanie ??

Połowa z wymienionych to działy techniczne. Poza tym przychylam się do zdania fiesty. Z pierdoły robisz sensację.

Nie,

Po co robisz zadyme z bylejakiego powodu ? Topicu.

wysłałem wiadomość do pysia moderatora który przesunoł topic i teraz chce się dowiedzieć czy te forum jest dla użytkowników windy i linuxa ?

Złączono Posta : 21.08.2005 (Nie) 18:33

Żebym dostał bana na nick :stuck_out_tongue:

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Tak dla Windowsa i dla Linuxa :lol: :lol: :lol:

Facet… jakaś choroba Cię dopadła, czy co :?: Działu o Linuksie nie widzisz :?:

I moderator Pysiu ma obowiązek udzielenia Ci natychmiastowej odpowiedzi, nawet jak go nie ma na forum bo np. poszedł na randkę z dziewczyną :? :? :? :?

Jest dla jednych i dla drugich, i dlatego powstał dział odnośnie Linuxa. Chyba nie jest to dowodem dyskryminacji tylko dowodem dostrzeżenia problemów userów owego OS.

ja ze swojej strony proponuje zamknac temat… po prostu jest bezsensowny… moderator zrobil jak uważał…

Oczywiście ,że jest.

Zobacz sobie jednak , jakim zainteresowaniem cieszą się poszczególne działy.

W dziale Systemy operacyjne Linux jest zaledwie 406 topików oraz 2972 posty .

Brakuje jeszcze, by ktoś zaczął zwalczać Linuxowców z tego powodu :stuck_out_tongue:

To sami Userzy decydują, o czym chcą rozmawiać

:glupek2: :o 8) :shock: :?

zebyś na IP nie dostał !!