Kontynuacja nauki po studiach informatycznych

Cześć
Chciałbym poznać wasze zdanie na jakie studia/kursy iść bezpośrednio po zdobyciu magistra informatyki. Aktualnie kończę studia magisterskie zaoczne (inżyniera zdobyłem na studiach dziennych). Pracuje obecnie w zespole jako C# Developer. Mam jednak czas, możliwości i chęci by edukować się dalej (tyle że w weekendy). Macie jakieś pomysły i możecie polecić jakieś kursy, bootcampy, lub studia podyplomowe (ewentualnie jestem otwarty na studia II stopnia, nie chce jednak wiązać się na dłużej niż 2 lata). Jestem z Łodzi ale mógłbym dojeżdżać jeżeli byłoby warto. Oczywiście chciałbym żeby było to związane z IT, programowaniem, ale myślałem też o zarządzaniu zespołami.

Pozdrawiam MrGalek

Ja mogę wyrazić moją prywatną opinię. Uważam, że w przyszłości bardzo ceniona będzie wiedza z najnowszych obecnie dziedzin informatyki, czyli “machine learning”, “deep learning” i tematy powiązane oraz blockchain ale rozumiany szerzej niż tylko kryptowaluty.

2lajki

Jeżeli do nauki odpowiadają Ci e-booki po angielsku to polecam obserwować https://www.humblebundle.com/books

Co jakiś czas trafia się ciekawa paczka, np jakiś czas temu za mniej niż15 Euro była solidna paczka z O’Reilly https://bundlescan.com/bundles/humble-data-ai-oreilly/

1lajk

@Bradlee dziękuje za opinie !

może go mechatronika albo elektryka zaocznie.

1lajk

Zająć się pracą, a potrzeba dalszego kształcenia sama się pojawi.

2lajki

Popieram

1lajk

Ewentualnie po szukać darmowych kursów z których można się dowiedzieć czegoś ciekawego albo żeby wyrobić se jakiś certyfikat.

1lajk