Kontynuowanie Nauki Jazdy

Witam , we wrzesniu miałem egzaminy w WORD niestety 2 raz z rzedu nie zdałem , chciałbym na wakacje tego roku jeszcze raz przystąpić do zdawania na prawko i teraz moje pytanie , czy muszę ponownie płacic 1000zł (około) ośrodkowi jazdy , czy poprostu mam isc do WORD-a i kontynuowac zdawanie tych egzaminow ktorego nie zdalem (teoria)…

Idziesz do WORD zapisujesz sie na egzamin i tylko tyle nic wiecej nie płacisz.

Teraz egzamin teoretyczyny chyba ok.20zł kosztuje a sam praktyczny 119zł.

papiery o ukończeniu kursy ważne są podobno 6 miesięcy.

no własnie , ja kurs z ośrodka egzaminacyjnego (tam gdzie sie placi 1000zl) ukonczylem w czerwcu … wiec chyba bede musial znowu builic 1000zł

nie będziesz musiał

a 6 miesięcy to ważny jest egzamin teoretyczny, wystarczy zdać go raz i potem próbować zdać tylko praktycznie

bodajże dopiero, jak za 6 razem nie zdasz, to musisz ponownie ukończyć kurs

Kurs jest ważny cały czas, 6 miesiecy jest ważny zdany egzamin teoretyczny, jesli 3 razy nie zdasz jazdy to musisz wyjezdzic dodatkowe godziny doszkalajace ( chyba 5h) i ponownie mozesz sie zapisać! Jesli jednak niezdażysz zdac jazd w poł roku, to pownie teorie zdajesz!

tylko ze ja usunalem swoje dane z worda i zwrócili mi kase za egzamin praktyczny na placu manewrowym ktorego wogole nie mialem …

a jak to sie stało że Ci kasę oddali?? generalnie jeśli już zostaleś zapisany na egzamin to jeżeli nie przystąpisz to pieniądze przepadają.

poszedlem , powiedzialem ze nie zdałem teorii i nie będe przystępować do praktyki to wypełniłem taką broszure i powiedziala ze oddamy panu pieniadze

moze troche poprawek co do wcześniejszych odpowiedzi

egzamin teoretyczny wazny jest 6 miesiecy

kurs wazny jest 3 lata

ale ja już usunalem swoje dane z WORDA