Konwersja filmów do 3D w "locie" - istnieje program?

Witam! Czy istnieje program do konwersji filmów 2D to 3D w “locie”? Tak aby obraz można było oglądać za pomocą anaglifów? Znalazłem program NVIDIA 3D Vision Video Player, ale w nim jest tylko możliwość oglądania filmów które są wyświetlane obok siebie, tzn. można je oglądać w technice “cross eye” i chyba za pomocą specjalnych okularów polaryzacyjnych (jeśli źle piszę niech mnie ktoś poprawi :wink: ). Z góry dziękuję za odpowiedź :slight_smile:

żeby oglądać 3D za pomocą okularów polaryzacyjnych potrzeba specjalnego ekranu z filtrem polaryzacyjnym, pozostają tylko anaglify ale efekt jest do bani…

Czyli zadowalającego efektu 3D w domowym zaciszu bez wydawania kupy kasy nie da rady uzyskać?

Jak masz okularki do anaglifów to możesz sobie zainstalować darmowy driver iz3D i zobaczyć efekt na jakiejś grze 3D. Najlepszy obecnie konwerter 2D do 3D posiadają telewiory Samsunga, nie wiem jak sobie radzi program Nvidii musiałbyś poszukać po necie jakiejś recki ale według mnie “zabawka” zielonych jest nieco za droga żeby inwestować w nią kasę.

Nie, Nvidia 3D Nvision odpada, nie mam zamiaru wydawać tyle kasy na tą zabawkę, i tak praktycznie nie gram w gry :slight_smile: