Konwersja filmów na mp4


(Calmo Wymiatacz) #1

Witam.

Szukam DOBREGO programu do konwersji filmów na mp4. Testowałem mase takich programów, i po konwersji żaden film mi na mp4 nie działał :frowning:


(DanKar) #2

Podaj więcej szczegółów, jakich aplikacji do konwertowania używałeś, jaki posiadasz odtwarzacz (przenośny jak się domyślam :wink: ) i ew. co działo się po skopiowaniu pliku mp4 na odtwarzacz?


(Calmo Wymiatacz) #3

mp4- importmedia-2,4cala-320x240-ottwarza avi ale pokonwersji na 320x240.

Używałem AMV Convert 4.00 i 5.02 ( z płyty dołączonej do mp4), AVIConverter_3.0. Reszty nie pamiętam nazw,ściągałem je hurtowo z vortalu internetowego(instalki.pl). Zawsze gdy formatowałem("konwersowałem") film na 320x240, wrzucałem na mp4, pisało:Format nieobsugiwalny.


(Stały_bywalec) #4

WinAVI MP4 Converter Bardzo polecam :slight_smile:


(DanKar) #5

Używałem kiedyś tej aplikacji i również polecam:) Wersję shareware znajdziesz tutaj. Zapewne wymagana będzie wesja pełna, by przekonwertować filmik, ale w tym niestety pomóc Ci już nie mogę :wink:


(Calmo Wymiatacz) #6

ok spróbuje. Z góry dzieki :slight_smile:


(Calmo Wymiatacz) #7

przekonwertowałem. i nie działa. wogóle nie czyta formatu mp4 ;/. Mam na mp4 jeden film który był od poczatkui ma format avi.


(DanKar) #8

Proponuję "pobawić" się programem dołączonym do odtwarzacza, zmniejszyć rozdzielczość itp.


(Aftarczuk And1) #9

a skąd można wziąść te same sterowniki co są na płycie, bo mam takie same mp4(MP4 C210 2.4'')

ale dołączona płyta była zepsuta od nowości (błąd CRC, ale nie ma ani jednej ryski na płycie, a inne CD/DVD które mam normalnie odtwarza).