Konwersja mp3 na audio


(Sagnol) #1

Temat wydaje się banalny, wiem że tego było sporo ale ja potrzebuje samej konwersji a nie konwersji w przelocie (nagranie) wiem że takie cos moge zrobić nero ale chodzi mi .. zaużmy mam plik mp3. na dysku i chcem go przekonwertowac na audio, potrzebuje programu żeby mi to zrobił tylko nie na waw a bezposrednio na audio cd.


(Patryk94) #2

Switch:

:arrow: http://www.nch.com.au/switch/


(dark__jedi) #3

Temat może i banalny ale co ty chcesz tak naprawdę?

Format Audio Track istnieje na płycie a nie na dysku. Zgrywanie Audio Tracków na dysk zamienia je na *.wav

Możesz jak napisałeś zrobić to Nero.


(Skolman8) #4

Dane cyfrowe na plycie AUDIO CD zapisuje się na niej za pomocą zagłębień ( rowków) o różnej długości, które są wytłoczone w jednej z warstw płyty.


(Sagnol) #5

Tzn. jak skonwetuje na wav i nagram jako dysk z danymi to oczyta mi np.zmieniarce jako audio.


(dark__jedi) #6

oczywiście że nie, musisz mp3 lub *.wav nagrać jako audio CD


(Sagnol) #7

Ok i wszystko jasne.


(impassive) #8

Windows Media Player.


(Margosiek) #9

Witam! Przyłączam się do tego posta, gdyż mam problem z plikami mp3. Odrazu zaznaczam, że kompletnie na tym się nie znam i dlatego tutaj piszę, żeby się dowiedzieć co i jak. Zacznę od początku, moi rodzice kupili sobie mini wieżyczkę i dali mi zamówienie na ściągnięcie muzyki. I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że powiedziano mi, że jeśli na tej wieżyczce nie ma funkcji odtwarzania plików mp3 to takie nie pójdą. A wszystko co ściągnęłam rodzicom jest właśnie w formacie mp3 i nie wiem co robić. Mógłby mi ktoś pomóc, doradzić i wytłumaczyć. Bedę bardzo wdzięczna za każda wskazówkę i pomoc. Pozdrawiam!


(Sisel4) #10

Nagraj płytę jako Audio CD w nero i będzie "git majonez".