Konwersja mp3 na midi lub mid

Witam serdecznie, szukam programu który przerobi mi mp3 na mid. Nie wiem czy mid i midi to te same formaty. Jeśli nie to proszę o podanie programów które przerobią mp3 na mid i midi.

http://www.google.pl/search?hl=pl&q=mp3 … Google&lr= Google działa ;]

viewtopic.php?t=80402

viewtopic.php?f=7&t=78151&p=1505980

Bardzo dziękuję, ale po przerobieniu muzyki na format MID jest tylko sam rytm jakiś 15 sekundowy. Kompletnie nie ma słów, zupełnie obcy rytm jakiś.

Czy jest porządny program który skonwertuje mp3 lub inny format na mid, ale tak żeby ta piosenka mid brzmiała zupełnie tak samo jak tamta (jakość może być gorsza)

mp3 lub inny - napisałem tak, ponieważ mp3 mogę skonwertować na inny format w potem tamten na mid.

o ile ja sie orientuje to mid to jest format plików polifonicznych do telefonów więc po przekonwertowaniu mp3 do mid to nie będziesz miał słów w piosenkach, rytm też będzie inny a jakość to już nie mówię

Midi korzysta jakby z “gotowych dźwięków”, nie ma możliwości dodania głosu, w dodatku na każdym telefonie będzię grał trochę inaczej. Konwersja większości mp3 do midi za pomocą programów nie ma sensu, sam zresztą zauważyłeś. Jeśli chcesz mieć głos w dzwonku na telefon to konwertuj do amr. Jeśli potrzebujesz koniecznie midi to już lepiej poszukać w sieci gotowych plików.

Aha, no cóż wielka szkoda