Konwersja MPEG Layer 3 Audio File

witam wszystkich forumowiczow poniewaz to moj pierwszy post. Mam do was pytanie czy istnieje mozliwos lub jakis program ktore konwertuje MPEG Layer 3 Audio File do mp3 poniewaz moj ulubiony secik jest w tym formacie (MPEG Layer 3 Audio File) i nie dziala na moim mp3 playerze . z gory dzieki .pozdrawiam

MPEG Layer 3 Audio File to jest MP3 :expressionless:

Jakie rozszerzenie ma plik muzyki?

nie czaje moglbys wytlumaczy o co chodzi ?? i jak to sprawdzic ??

O to chodzi że mp3 i MPEG Layer 3 Audio File to jedno i to samo.

to moze wiecie na jaki format przekonwertowac zeby mi na mp3 playerze odtworzylo ?? zeby byla w miare dobra jakosc

Zrób tak: otwórz Mój Komputer => zakładka na górze Narzędzia => Opcje folderów => zakładka Widok => odznacz Ukryj rozszerzenia znanych typów plików. Następnie Zastosuj i OK.

Teraz wejdź w folder, gdzie masz “swoje ulubione sety” i podaj tytuł jednego z plików z rozszerzeniem (to pogrubione), np. Wykonawca - Tytuł .mp3 i wtedy zobaczymy.

(GianaBros_Chicken-Electro-House_set@Mon … e290907.mp3) to jest caly ttytuł

Powinno odtwarzać na MP3, ale…

Pobierz ten plik i wgraj na MP3 i napisz, czy odtwarza.

http://up.wklej.org/download.php?id=5d5 … b010d13fa1

teraz dziala :slight_smile: =D> a mozna wiedziec jak to zrobiles ??

Wydaję mi się, że utwór jest za długi - trwa ponad godzinę - i dlatego nie chce odtworzyć. “Poćwiartuj” go na mniejsze kawałki i powinno być OK. Jeśli masz możliwość, sprawdź na innym playerze, np. kolegi.

ok dzieki

Witam!

Ja również borykam się z podobnym problemem-nie potrafię odsłuchać plików w formacie MPEG Layer 3 Audio File. Próbowałem odtwarzać te pliki w KMPlayerze, ale nie chodzą; z kolei w Winamp odpalają, lecz są jakby podzielone na mniejsze kawałki i puszczane w różnej kolejności (piosenka nie tworzy logicznego sensu). Próbowałem szukać programów, które pomogłyby mi skonwerterować te pliki, aby móc je odtwarzać na zwykłym odtwarzaczu mp3, ale nie przyniosło to żądanego rezultatu. Jeśli to możliwe proszę o pomoc. Z góry dziękuję za odzew