Konwersja ogm na avi

Witam,

mam takie pytanko, jaki program przekonwetował by mi film z ogm na avi. Oczywiście chodzi mi o licencje free, ew jakiś trial, potrzebuje to do jednorazowego użytku a google mi nie wiele pomaga :confused:

Znajduje dużo do konwersij muzyki ale nie filmu :frowning:

:slight_smile:

pozdr.

kasia

Pomoże Ci VirtualDUB Mod (problemy ze ściąganiem nie wystąpią w IE i akceleratorach ściągania). Tylko jedno pytanko… Po co chcesz to zrobić :?:

Ja mam podobny problem, virtualdubemmod probowalem, ale on nie przerabia dzwieku, czyli dostalem sam obraz bez dzwieku. :frowning: Szukalem tez innych programikow, ale nie moglem sobie poradzic. :frowning:

Okej juz sobie sam dalem rade. :stuck_out_tongue: Jakby ktos mial podobny problem to polecam programik Open Video Joiner. :lol:

A no właśnie ja mam identyczny problem. VirtualDUB Modem nie przerabia mi dzwieku, a jak probuje Open Video Joinerem ale nie chce mi wgrac pliku bo pisze ze niby brak jakiegos dekodera(ale nie pisze jakiego). Macie mozesz jakis sposob na to?

Dobra zreszta juz nie potrzebuje tego wiec jakby co to nie musicie pisac

Super program do pozbycia QPEL i OGM, Ashampoo Movie Shrink & Burn 2. Jedyna wada to czas przeróbi który może wynosić nawet około 3 godzin. Taki przerobiony film idzie w stacjonarnym DVD.

OGM to AVi

Ma tylko jedną wadę: rozbija OGM na plik AVI i plik OGG który zawiera dźwięk … OGM można łatwo skonwertować w FooBarze do WAVa czy MP3

a dorzucenie do AVIka MP3 nie jest problemem :lol: