Konwersja plików video do formatu MPEG-4 i mp4

Witam milutko. Mam problem z plikami Video do wgrania na telefon komórkowy , Nokia 3720 classic , Mam kartę pamięci 8GB. Pliki Video kompresuję programem Any Video Converter 3.0.5 do formatu MPEG-4 i też do mp4. Tych plików nie da się wgrać do telefonu.Wyskakuje taki komunikat: Błąd kopiowania pliku - Nie można skopiować pliku : urządzenie przestało odpowiadać lub została odłączone. A inne pliki np: muzyka czy zdjęcia normalnie kopiuje bez żadnego problemu. Co może być temu przyczyna. Za odpowiedzi i sugestie BARDZO DZIĘKUJĘ.

Karta była formatowana po włożeniu do słuchawki?? Format wideo MPEG-4 w rozdzielczość 320x240??

Kartę po włożeniu do telefonu sformatowałem. Konwersje plików robię w rozdzielczości 320x240.

Cześć spróbuj tego programu http://www.dobreprogramy.pl/FormatFacto … 13295.html i może nie konwersuj do mp4 tylko do formatu 3gp :slight_smile:

Dziękuje bardzo ,tomasz65 ,program FormatFactory 2.30 jest super .Zrobiłem konwersację do formatu 3gp.Wszystko w telefonie działa jak powinno być. Jeszcze raz wielkie DZIĘKUJĘ.