Konwersja pliku mov/3gp


(Lammermoor) #1

Mam film z aparatu cyfrowego w formacie .MOV i pytanie, czy jest jakaś możliwość konwersji do formatu .3GP, aby móc go przesłać do telefonu komórkowego? Próbowałam różnymi programami, różnych konwersji i nic mi z tego nie wychodzi.

P.S. Znalazłam podobny problem,

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?f=3&t=205409&start=0&st=0&sk=t&sd=a

ale nie wiem które programy spełnią wymagania, a nie chcę sobie namieszać z kodekami w systemie.


(grand) #2

Jakimi programami próbowałaś tego dokonać?

Można pliczek przekonwertować np. za pomocą:

123 Video Converter 4.3.0

SUPER (download na dole strony po lewej) Program jednakże bez pytania instaluje w systemie kilka filtrów. Info zaczerpnięte z tąd

Ewentualnie na stronce Media Convert - tu sobie niczym nie namieszasz, potrzebna tylko przeglądarka i podłączenie do internetu.

Kilka programików do wyboru :arrow: klik oraz klik

P.S. W serwisie videoaudio.pl aktualnie nie działa download plików, ale zawsze można conieco poczytać i zassać program z np. ze strony producenta :mrgreen:


(Lammermoor) #3

Plik konwertuje się, nawet przez podaną str. Media Convert, jak i masę programów, ale niestety ma format video/mp4, skutek taki, że jest tylko dźwięk, a nie ma obrazu w komórce (mam Nokię 6630). Potrzebuję pliku video/3gpp, który jest poprawnie odtwarzany w telefonie.


(Olixxx94) #4

Mobile Media Converter:

http://www.telix.pl/download/mobile-med ... 616,0.html

Niewielki i dziecinnie prosty w obsłudze


(Lammermoor) #5

Nic z tego! Program Mobile Media Converter nie widzi plików typu .mov i .avi, jak z resztą formatów nie wiem. Sądzę, że być może plik jest za duży, bo po konwersji innymi, również nie odtwarza się prawidłowo. Nigdy dotąd nie miałam żadnych problemów ,teraz zupełnie nie wiem jak to ugryźć.

17260Mat1.JPG