Konwersja punktów na Rapidshare, o co chodzi?

Witam, chciałbym się dowiedzieć jak się ma sprawa z konwersją punktów, założyłem nowe konto kolekcjonerskie i przez 4 dni mam na nim :

Free RapidPoints: 1755

Premium RapidPoints: 2556

Na koncie w zakładce Convert RapidPoints, są dwie opcje, do czego służy ta druga ? Po co konwertować te punkty i z których punktów mogę rozszerzyć konto do premium ? Z free rapid points czy z premium rapid points ? Może one się sumują, o co chodzi ? Pomóżcie mi proszę …

Description RapidPoints


Set up a new 30 day Premium Account. 8000 Premium RapidPoints   


Premium RapidPoints -> Free RapidPoints *


(1 Premium RapidPoints = 1.25 Free RapidPoints)

Z czasu zasady na RS zmieniają się. Zdarzają chwile gdy proponują konto premium za 1 punkt z Premium RapidPoints. Może zaproponują kiedyś za 1000 punktów z Free RapidPoints konto premium…itd Różnie to bywa.

Tylko z tej opcji możesz otrzymać konto premium:

Druga opcja konwertuje punkty z premium na darmowe dodając do każdego punktu jeszcze 0,25 punktu w gratisie.

Tylko w tej chwili nie wiem po co.

W chwili obecnej pirackie pliki są masowo usuwane. A legalne pliki możesz znaleźć na każdej normalnej(legalnej)stronie.

Wiec nie wiem po co Ci też te punkty :stuck_out_tongue:

Czy ja pisałem że na moim koncie znajdują się pirackie “pliki” ?

To że mam konto na rapidshare.com nie znaczy że znajdują się na nim dane łamiące prawa autorskie…

Proszę o odpowiedź na jedno pytanie, z których punktów generowane jest konto premium,- z Free RapidPoints czy z Premium Rapid Points …

Dzięki Chillout za zainteresowanie…

Nie pisałem o Twoim koncie i o Twoich plikach. Ogólnie kasowane są pliki które są nielegalnie rozpowszechniane przez każdą osobę udostępniającą przez stronę RS. Taka kara została nałożona na RS.

Konto premium masz w chwili obecnej z uzbieranych punktów Premium Rapid Points.

Pozdrawiam.

Ok, dzięki z tego wychodzi że te Free RapidPoints to jakaś niepotrzebna ściema, a szkoda bo myślałem że się sumują …