Konwersja rmvb do avi lub innych formatów

Koledzy mam problem chcę skonwertować film z formatem rmvb do avi lub innych formatów filmów.

Używałem programu total video converter 3.61, Magic Video Studio ale są do niczego drugi z wymienionych to mi usuwa film a pierwszy jest taki sobie :slight_smile:

Kto mi pomoże?

Szukam dobrego programu do konwersji filmów ale darmowego :slight_smile:

MediaCoder - http://www.dobreprogramy.pl/MediaCoder, … 13316.html

Any Video Converter 3.0.5 - http://www.dobreprogramy.pl/Any-Video-C … 13038.html

RMVB Converter 1.8

:arrow: Konwersja RMVB do AVI w programie VirtualDubMod z użyciem kodeka XviD

:arrow: Konwersja plików RMVB do formatu DVD-Video

FormatFactory

Jeżeli powodem jest to że jakiś program nie chce Ci otworzyć filmów w formacie Rmvb to polecam pobranie i zainstalowanie kodeków Real Alternative 2.0.0 . U mnie pomogło. Po zainstalowaniu kodeków każdy program poradził sobie z odtworzeniem tego formatu :slight_smile:

polecam SUPER. Program posiada przejrzyste ustawienia.

dziękuję za pomoc koledzy :slight_smile: A jak można poprawić i polepszyć jakoś filmów video i ich dźwięk ?

Nie można. Proces kompresji jest procesem nieodwracalnym

Ale ja podczas konwersji ustawić lepszą jakość dźwięku i obrazu i jak mogę to zrobić?

Dodane 04.05.2010 (Wt) 12:10

Szukam programu żeby też skonwertować filmy z rmvb do jakości HD :slight_smile:

Ciekawi mnie bardzo jak z filmu rmvb tudzież 3gp chcecie osiągnąć materiał w jakości HD / FullHD.

Wg. mnie jest to nie wykonalne.

Koledzy jaki program do konwertowania jest najlepszy i nie pogarsza jakości filmu?

:slight_smile:

Nie ma takiego. Możesz się bawić VirtuaDub’em i filtrami ale to już wyższa szkoła jazdy.

kupiłem pentagram MP4 EON CINEO Gold :slight_smile:

Koledzy mam problem wgrałem film w formacie avi w dobrej jakości a odtwarzacz mi wyświetla w słabej jakości film :slight_smile:

Co może być tego przyczyną???

Złe ustawienia parametrów kodowania (np. zmiana rozdzielczości, ustawienie bitrate pliku docelowego, ilość kodowań).

W Media Player Classic możesz pobawić się FFDshow,polepszysz co nieco obraz i dźwięk w oglądanych filmach :wink:

Jeśli mówisz o TV-Out’cie to widocznie wina odtwarzacza, że daje obraz z rozdziałką wyświetlacza :stuck_out_tongue:

A znasz jakieś programy do polepszenia jakości filmów i dźwięku???

Chciałbym żeby mi płynnie wyświetlał filmy na mp4 :slight_smile:

Dodane 25.05.2010 (Wt) 14:38

Tylko w odtwarzaczu mp4 jak oglądam na nim to mi się tak dzieje :slight_smile:

Ale jak podłączę do telewizora to tak nie ma :slight_smile:

Co może być przyczyną w mp4?

Kto ma ten sam problem?

Dodane 01.06.2010 (Wt) 12:52

Koledzy jak skonwertować film żeby mi chodził płynnie na odtwarzaczu mp4???

A wymaga rozdzielczość (400x200).

Jaki ustawić fps i bitrate żeby ładnie wyświetlał film?

Chce jakiś łatwy program w obsłudze żebym mógł skonwertować film.

Ale chce skonwertować do avi i też do dvix, xvid :slight_smile:

Byłem w stanie zmusić go do pracy z wersji próbnej Faasoft RMVB na AVI Converter. Nie wiem, czy jest lepszym rozwiązaniem.